Výherci soutěže (soutěž je ukončena)
12. 6. 2003
  1. Kamil Slaný, Litovel - hodiny-budík
  2. Jana Minaříková, Žatec - hodiny-budík
  3. Marcela Nacházelová, Prysk - tričko
11. 6. 2003
  1. Richard Aust, Zlín - deštník
  2. Pavel Čuda, Žďár nad Sázavou - hodiny-budík
  3. Josef Klíma, Vimperk - tričko
10. 6. 2003
  1. Jiří Javůrek, Liběchov - budík
  2. Josef Kubín, Ústí nad Labem - tričko
  3. Roman Březina, Zlín-Prštné - tričko
9. 6. 2003
  1. Jaroslav Landsmann, Bystřice nad Pernštejnem - mobil
  2. Luboš Adamec, Chotěboř - budík
  3. Miluše Raisová, Louny - tričko
6. 6. 2003
  1. Marcela Šmídová, Staré Město - deštník
  2. Ivana Klepáčová, Frýdek-Místek - hodiny-budík
  3. Jana Zoubková, Plzeň - tričko
5. 6. 2003
  1. Jana Fialová, Brno-Slatina - deštník
  2. Jaroslav Brandejs, Dobruška - tričko
  3. Antonín Doubek, Praha 10 - tričko
4. 6. 2003
  1. Milan Hroudný, Želešice - hodiny-budík
  2. Žaneta Demková, Ostrov u Macochy - tričko
  3. Eva Zlámalová, Vrbno pod Pradědem - tričko
3. 6. 2003
  1. Pavel Horkel, Velký Týnec - hodiny-budík
  2. Jitka Sejkorová, Broumov - manikúra
  3. Karin Pecinovská, Třinec - tričko
2. 6. 2003
  1. Ladislav Brynych, Frýdek-Místek - mobil
  2. Alena Kárniková, Jezeřany-Maršovice - manikúra
  3. Lubomír Perutík, Myslík - tričko
30. 5. 2003
  1. Vojtěch Horváth, Děčín - deštník
  2. Pavel Benisch, Ostrava-Záhřeb - hodiny-budík
  3. Jiří Jedlička, Pardubice - tričko
29. 5. 2003
  1. Markéta Straková, Moravská Třebová - manikúra
  2. Karel Slaba, Nová Role - hodiny-budík
  3. Richard Kopal, Albrechtice - tričko
28. 5. 2003
  1. Jakub Lelek, Praha 5 - deštník
  2. Karel Zeman, Pohledy, okr. Svitavy - hodiny-budík
  3. Martin Vaníček, Lukova, pošta Damníkov - tričko
27. 5. 2003
  1. Břetislav Brázdil, Velehrad - deštník
  2. Miroslav Tater, Praha 3 - hodiny-budík
  3. Václav Zapletal, Moravičany - tričko
26. 5. 2003
  1. Margit Halíková, Mirošov - mobil
  2. Jana Řeřuchová, Blížkovice - manikúra
  3. Pavel Krutil, Havířov - tričko
23. 5. 2003
  1. Zdeněk Bína, Strážnice - hodiny-budík
  2. Zuzna Klasová, Ostrava 30 - manikúra
  3. Marie Hromová, Zálesí, pošta Maršovice - tričko
22. 5. 2003
  1. Jana Korčáková, České Budějovice - deštník
  2. Jan Řehule, Boskovice - hodiny-budík
  3. Martina Šperková, Brno - tričko
21. 5. 2003
  1. Jana Ossendorfová, Choceň - hodiny-budík
  2. Helena Vyoralová, Zlín - manikúra
  3. David Jakubec, Křtomil - tričko
20. 5. 2003
  1. Monika Soukupová, Lužná - manikúra
  2. Jaroslav Matějka, Brno - nůž
  3. Štěpán Bořecký, Praha 6 - tričko
19. 5. 2003
  1. Michal Kolena, Úvalno - mobil
  2. Pavel Benhart, Tábor - nůž
  3. Anna Vrchotová, Třeboň - hodiny-budík
16. 5. 2003
  1. Ladislav Částečka, Lipník nad Bečvou - hodiny-budík
  2. Marcela Jansová, Rumburk - manikúra
  3. Milan Doskočil, Olešnice na Moravě - tričko
15. 5. 2003
  1. Michal Přenosil, Praha 4 - hodiny-budík
  2. Iva Pešková, Vodňany - manikúra
  3. Tomáš Onderka, pošta Zašová - tričko
14. 5. 2003
  1. Renata Kučerová, Bukovinka - manikúra
  2. Vladimír Mazánek, Horní Štěpánov - nůž
  3. Jana Strouhalová, Zlaté Hory - tričko
13. 5. 2003
  1. Pavel Hurt, Nové Dvory - hodiny-budík
  2. Pavla Chomátová, Sedlec Prčice 1 - tričko
  3. Kamil Sedlecký, Prachatice - nůž
12. 5. 2003
  1. Jan Pazlík, Olomouc - mobil
  2. Jitka Hrádková, České Budějovice - pouzdro na brýle
  3. Marie Křivá, Velké Pavlovice - tričko
9. 5. 2003
  1. Jiřina Hrubá, Brno - manikúra
  2. Olga Hiršlová, Praha 5 - tričko
  3. Stanislav Velický, Brno - nůž
7. 5. 2003
  1. Libor Vyleta, Jesenice - hodiny-budík
  2. Veronika Konečná, Háj ve Slezsku - pouzdro na brýle
  3. Jiří Jetel, Lipová Lázně - tričko
6. 5. 2003
  1. Pavel Krutil, Havířov - hodiny-budík
  2. Martin Bolf, Frýdek Místek - tričko
  3. Jindřich Uřinovský, Praha 6 - nůž
5. 5. 2003
  1. Lukáš Rychtář, Ostrava - mobil
  2. Milan Mikšovský, Praha 1 - nůž
  3. Jaroslava Kučerová, Třebechovice pod Orebem - tričko
2. 5. 2003
  1. Zdeňka Janečková, Pardubice - manikúra
  2. Anita Konopková, Brno 15 - pouzdro na brýle
  3. Libor Vyleta, Jesenice - tričko
30. 4. 2003
  1. Vladimíra Lopušná, Kly, okres Mělník - manikúra
  2. Kateřina Synková, Havířov - tričko
  3. Tomáš Malachta, Jeseník - nůž
29. 4. 2003
  1. Radomír Smeták, Troubky - deštník
  2. Hana Vrchotová, Třeboň - tričko
  3. Jaroslav Vrchota, Třeboň - nůž
28. 4. 2003
  1. Heda Florusová, Břeclav - mobil
  2. Lucie Brodská, Praha 9 - tričko
  3. Hana Vladařová, Starý Plzenec - pouzdro na brýle
25. 4. 2003
  1. Hana Vrchotová, Třeboň - deštník
  2. Alena Purketová, Moravská Třebová - tričko
  3. Luboš Frola, Boršice u Blatnice - nůž
24. 4. 2003
  1. Jaroslava Kučerová, Třebechovice pod Orebem - tričko
  2. Hana Vrchotová, Třeboň - pouzdro na brýle
  3. Libuše Kábrtová, Hradec Králové - tričko
23. 4. 2003
  1. Petr Kubišta, Česká Kamenice - tričko a nůž
  2. Věra Zelenková, Břidličná - budík
  3. Petr Adamčík, Orlová-Lutyně - tričko
22. 4. 2003
  1. Miroslav Falout, Mariánské Lázně - deštník
  2. Jiří Petr, Hůrky - tričko
  3. Daniel Chaloupka, Plzeň - tričko
21. 4. 2003
  1. Richard Horký, Staré Město - mobil
  2. Martin Hájek, Praha 9 - tričko
  3. Antonín Schovanec, Loděnice - tričko
18. 4. 2003
  1. Petr Moder, Chomutov 3 - tričko a nůž
  2. Lada Čmielová, Ostrava-Zábřeh - budík
  3. Veronika Bartošová, Hrádek nad Nisou - tričko
17. 4. 2003
  1. Jaroslava Kučerová, Třebechovice pod Orebem - ručník
  2. Hana Vrchotová, Třeboň - triko
  3. Radomír Smeták, Troubky - triko
16. 4. 2003
  1. Iveta Štaisová, Česká Třebová - triko
  2. Martina Šubrová, Trutnov - triko
  3. Anna Sasová, Opava-Vavrovice - triko
15. 4. 2003
  1. Stanislav Valigora, Tovačov - tričko a kapesní nůž
  2. Naděžda Honcová, Hošťálková - budík a plast. klíčenka
  3. Jaroslav Novotný, Praha 8 - tričko
14. 4. 2003
  1. Jiří Křen, Veselí nad Moravou - mobil
  2. Monika Zumrová, Chrudim 1 - tričko
  3. Lenka Wendová, Most - tričko
11. 4. 2003
  1. Jaroslava Kučerová, Třebechovice pod Orebem - ručník
  2. Naděžda Brynychová, Frýdek Místek - tričko
  3. Jiří Mlčkovský, Sepekov - tričko
10. 4. 2003
  1. Květoslav Holý, Rtyně nad Bílinou - ručník
  2. Miroslav Rangl, Štěkeň - tričko
  3. Ilona Pospíšilová, Cetkovice - tričko
9. 4. 2003
  1. Pavel Untermüller, Praha 3 - ručník
  2. Lukáš Matoušek, Úpice - tričko
  3. Jaroslav Vašek, Český Těšín - tričko
8. 4. 2003
  1. Pavlína Závrská, Perná - ručník
  2. Leoš Spáčil, Blansko - tričko
  3. Michal Rohlíček, Týnec nad Sázavou - tričko
7. 4. 2003
  1. Milan Beneš, Bystřice nad Pernštejnem - mobil
  2. Pavel Untermüller, Praha - budík
  3. Silvie Cieslar, Hrádek - tričko
4. 4. 2003
  1. Josef Škandera, Frýdek-Místek - tričko
  2. Oldřich Brodský, Praha 7 - tričko
  3. Pavel Moťka, Hvozd - nůž
3. 4. 2003
  1. Hana Vrchotová, Třeboň - pouzdro na brýle
  2. Josef Škandera, Frýdek-Místek - ručník
  3. Ivana Brzobohatá, Brno - tričko
2. 4. 2003
  1. Václav Jánský, Kralovice - hodiny-budík
  2. Ladislav Brynych, Frýdek-Místek - tričko
  3. Josef Škandera, Frýdek-Místek - tričko
1. 4. 2003
  1. Václav Belatka, Ústí nad Labem Všebořice - tričko
  2. Daniela Matrasová, Vyšné - ručník
  3. Jaromír Dvořáček, Boskovice - tričko
31. 3. 2003
  1. Jana Pelcová, Praha - mobil
  2. Taťjana Blišáková, Mořkov - pouzdro na brýle
  3. Lenka Šádková, Vysoké Veselí - tričko
28. 3. 2003
  1. Pavel Hajna, Karlovy Vary - hodiny-budík
  2. Jan Bílek, Praha 9 - tričko
  3. Josef Krčál, Hradec Králové - tričko
27. 3. 2003
  1. Taťjana Blišáková, Mořkov - hodiny-budík
  2. Zdeňka Foltová, Nový Jičín - tričko
  3. Ota Vojnar, České Meziříčí - ručník
26. 3. 2003
  1. Jitka Šabatková, Praha 9 - manikúra
  2. Petr Boudyš, Hradec Králové - tričko
  3. Blanka Singerová, Louny - budík
25. 3. 2003
  1. Milan Beneš, Bystřice nad Pernštejnem - hodiny-budík
  2. Slavomír Hátle, Bílá Třemešná - tričko
  3. Jitka Šabatková, Praha 9 - budík
24. 3. 2003
  1. Adéle Singerová, Louny - mobil
  2. Richard Horký, Staré Město - tričko
  3. Hana Vrchotová, Třeboň - ručník
21. 3. 2003
  1. Josef Smeták, Troubky - tričko
  2. Taťána Blišáková, Mořkov - tričko
  3. Marie Melichárková, Mořkov - budík
20. 3. 2003
  1. David Kratochvíl, Nová Říše - hodiny-budík
  2. Marie Melichárková, Mořkov - tričko
  3. Jaromír Slánský, Hradec Králové - nůž
19. 3. 2003
  1. Natálie Blišáková, Mořkov - manikúra
  2. Miroslav Kučera, Praha 8 - tričko
  3. Radim Topinka, Žďár nad Sázavou - nůž
18. 3. 2003
  1. Hana Vrchotová, Třeboň - hodiny-budík
  2. David Bártek, Jablunkov - tričko
  3. Jan Pěnička, Liberec - nůž
17. 3. 2003
  1. Richard Horký, Staré Město - mobil
  2. Jaroslav Kábrt, Hradec Králové - ručník
  3. Hana Vrchotová, Třeboň - budík
14. 3. 2003
  1. Renata Slámová, Vlachovo Březí - manikúra
  2. Hana Vladařová, Starý Plzenec - tričko
  3. Jiřina Vlková, Domoraz, pošta Sušice - budík
13. 3. 2003
  1. Dagmar Domáňová, Jablonec nad Nisou - manikúra
  2. Jiří Mlčkovský, Sepekov - tričko
  3. Libuše Krčálová, Hradec Králové - budík
12. 3. 2003
  1. Lucie Brodská, Praha 9 - manikúra
  2. Jan Kábrt, Hradec Králové - tričko
  3. Vlastimil Král, Letohrad - nůž
11. 3. 2003
  1. Libuše Kábrtová, Hradec Králové - manikúra
  2. Michal Erlebach, Trutnov - tričko
  3. Petr Edlman, Roudnice nad Labem - budík
10. 3. 2003
  1. David Kratochvíl, Nová Říše - mobil
  2. Jiřina Machníková, Štěchovice - tričko
  3. Petr Edlman, Roudnice nad Labem - ručník
7. 3. 2003
  1. Jaroslav Růžička, Příbor - hodiny-budík
  2. Jan Pěnička, Liberec - tričko
  3. Marie Melichárková, Dolní 82, Mořkov - ručník
6. 3. 2003
  1. Hana Vrchotová, Třeboň - tričko
  2. Jiří Mlčovský, Sepekov - nůž
  3. Vlastimil Král, Letohrad - ručník
5. 3. 2003
  1. Radomír Smeták, Troubky - budík-hodiny
  2. Hana Vrchotová, Třeboň - manikúra
  3. Jan Pavlík, Olomouc - tričko
4. 3. 2003
  1. Hana Vladařová, Starý Plzenec - manikúra
  2. Ondřej Kuhn, Vrbno pod Pradědem - tričko
  3. Olga Danajová, Praha 4 - budík
3. 3. 2003
  1. Alena Javůrková, Čáslav - mobil
  2. Vladimír Bulíř, Český Dub - tričko
  3. Jan Pěnička, Liberec 12 - nůž
28. 2. 2003
  1. Jaroslava Kučerová, Třebechovice pod Orebem - manikúra
  2. Daniela Matrasová, Vyšné - budík
  3. Jiří Mlčovský, Týnice - tričko
27. 2. 2003
  1. Daniela Matrasová, Nové Hrady - manikúra
  2. David Turek, Kuřim - nůž
  3. David Čada, Boskvice - tričko
26. 2. 2003
  1. Zdena Kocourková, Brno - Líšeň - manikúra
  2. Michal Kocourek, Brno - Líšeň - tričko
  3. Pavel Mareček, Praha - nůž
25. 2. 2003
  1. Petr Edlman, Roudnice nad Labem - budík-hodiny
  2. Luboš Frola, Boršice - tričko
  3. Lada Zámostná, Bílina - budík
24. 2. 2003
  1. Marcela Herálecká, Jablonec nad Nisou - mobil
  2. Lukáš Pokorný, Brno - Královo Pole - nůž
  3. Marie Burdová, Brno - upomínkové předměty
21. 2. 2003
  1. Jana Vlachová, Vlašim - manikúra
  2. Iveta Hnilová, Bohutín - triko
  3. Marta Havranová, Lánov - budík
20. 2. 2003
  1. Zdeněk Finěk, Pardubice - budík
  2. Pavla Fukalová, Bohumín - manikúra
  3. Michal Slavíček, Plzeň - ručník
19. 2. 2003
  1. Jakub Kopecký, Štěchovice - budík
  2. Jaromíra Marková, Praha - manikúra
  3. Ludmila Špicarová, Nymburk - ručník
18. 2. 2003
  1. Peter Tazi, Havířov - hodiny-budík
  2. Petr Böhm, Ústí nad Labem - tričko
  3. Jiří Kočka, Hradčany, okr. Tišnov - budík
17. 2. 2003
  1. Tomáš Krpata, Třebechovice pod Orebem - mobil
  2. Pavel Kučerňák, Karviná - Nové Město - triko
  3. Martina Šálená, Záboří - budík
14. 2. 2003
  1. Jaroslav Beránek, Znojmo - triko XL
  2. Lubomír Semerád, Znojmo - nůž
  3. Kateřina Mlčochová, Olomouc - budík
13. 2. 2003
  1. Stanislav Počta, Obořiště - hodiny
  2. Pavel Šinka, Šatov - nůž
  3. Václav Rydlo, Sedlčany - tričko
12. 2. 2003
  1. Lubomír Novosad, Trnov - hodiny
  2. Petr Havlů, Uherské Hradiště - triko
  3. Milan Pekárek, Divišov - budík
11. 2. 2003
  1. Jan Šalát, Chýnov - hodiny
  2. Vlastimil Král, Letohrad - tričko
  3. Petr Havlů, Uherské Hradiště - budík
7. 2. 2003
  1. Daniela Matrasová, Vyšné - manikúra stříbrná
  2. Dana Vozábová, Praha - budík malý
  3. Pavel Untermüller, Praha - tričko
6. 2. 2003
  1. Jindřich Tomek ml., Cvrčovice - hodiny
  2. Pavel Krutil, Havířov - triko
  3. Lukáš Hubáček, Hodonín - ručník
5. 2. 2003
  1. Dagmar Domáňová, Jablonec nad Nisou - manikůra
  2. Radek Kuba Rájec, Jestřebí - tričko
  3. Pavel Untermüller, Praha - ručník
4. 2. 2003
  1. Radomír Smeták, Troubky - hodiny
  2. Milan Pekárek, Divišov - triko
  3. Petra Chmelíková, Dvůr Králové nad Labem - ručník
3. 2. 2003
  1. Alexandr Kalmus, Staré Město u Uherského Hradiště - mobil
  2. Miroslav Nováček, Krnsko - tričko
  3. Gabriela Pušková, Ostava 1 - ručník
31. 1. 2003
  1. Jaroslav Hejkal, Praha 8 - deštník
  2. Michal Havlík, Praha 10 - tričko
  3. Jana Kašparová, Ostrava - ručník
30. 1. 2003
  1. Antonín Holomek, Mikulčice - triko
  2. Radek Filipík, Holešov - hodiny malé
  3. Eva Davidová, Louny - ručník
29. 1. 2003
  1. Jan Jedlička, Milevsko - tričko
  2. Marie Vodičková, Opatovice nad Labem - malé hodiny
  3. Petr Maxa, Holašovice - ručník
28. 1. 2003
  1. Hana Viktorinová, Trhové Sviny - manikúra
  2. Pavel Střihavka, Praha 6 - nůž
  3. Irena Kaloušová, Břasy - ručník
27. 1. 2003
  1. Stanislav Hylan, Litoměřice- mobil
  2. Vladimíra Němcová, Žatec - manikúra
  3. Vladimír Patočka, Most - ručník
24. 1. 2003
  1. Stanislav Soukup, Plzeň - deštník
  2. Martin Konečný, Praha 6 - nůž
  3. Milan Andrš, Chodov u Karlových Varů - ručník
23. 1. 2003
  1. Zuzana Hájková, Olomouc - manikůra
  2. Kamil Havrlant, Ostrava - kapesní nůž
  3. Martin Petera, Přástavice - ručník
22. 1. 2003
  1. Dušan Hric, Olomouc deštník
  2. Libor Koval, Frýdek Místek, ručník
  3. Růžena Šantorová, Roztoky u Prahy, tričko
21. 1. 2003
  1. Klára Hustáková, Plzeň - deštník ČT
  2. Libuše Mašková, Litoměřice - tričko ČT
  3. Luděk Randar, Zlín - propisku a mikrotužku v pouzdru