Archiv: Jak ušetřit


Peníze

7. 10. 2013

Někdo čte beletrii, jiný letáky ze schránky. Zatímco knihy jsou poměrně drahé, letáky slibují výrazné slevy. Málokoho ale ohromí třeba boty zlevněné z 5 tisíc na 4. Hledáme spíše menší položky. Znáte to: korunka ke korunce… Ale vyplatí se sleva vždycky?

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Zdraví II

30. 9. 2013

Minule jsme se dozvěděli, jak si šetřit zdraví z pohledu výživy. To ale nestačí, a proto se dnes na zdraví podíváme z hlediska pohybu. Chce to jednou za čas hupnout na posilovací přístroj a pořádně se zpotit. Anebo snad ne?

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Zdraví

23. 9. 2013

Žít zdravě rovná se jíst zdravě. Ale už jste přemýšleli nad tím, co to vlastně znamená? Celý týden jíst jen ovoce a zeleninu a v neděli biobůček? Držet pravidelně půst? Anebo jíst vždy to, na co máme zrovna chuť? Sledujte další díl o šetření, tentokrát zdraví.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Voda

16. 9. 2013

Už potřetí budeme hned v úvodu šetřit, tentokrát za vodu. Přestaneme se koupat, nebudeme mýt nádobí, zbavíme se pračky a pořídíme si turecký záchod. Tak takhle drastické rady od nás nečekejte. Ale pojďte s námi najít tu zlatou střední cestu.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Čas

9. 9. 2013

Taky nestíháte? Běžíte, co můžete, ale čas vás vždycky dožene? Dres na běžecký trénink neshánějte, zkuste se s námi raději naučit čas trochu rozplánovat. Stačí prý málo a jde to… tak hlavně abychom to stihli do vysílání.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Elektřina

2. 9. 2013

Podzim se blíží, světla a tepla ubývá a mnohým přibývá starost, kolik letos zase zaplatí za elektřinu. Nulovou složenku vám sice nezaručíme, ale můžeme poradit, jak náklady co nejvíc snížit, aniž byste doma museli sedět v zimní bundě a číst při svíčce.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Vyhledávání v archivu reportáží