Archiv: Pacienti


Pacienti VI

15. 6. 2009

Zdravotnictví jako systém hraje v našem životě jednu z nejdůležitějších rolí. Bez lékařů, léků, nemocnicí a léčebných pomůcek se už téměř nedá žít. Šestý a závěrečný díl se věnuje tomu, jak se zdravotníky komunikovat, jaké jsou objednací lhůty a za co si vlastně v systému můžeme zaplatit.

Autor reportáže: Alena Daňková


Pacienti V

8. 6. 2009

Na lampárnu si můžeme jít stěžovat vždycky, ať se nám stane cokoli a kdekoli. Ovšem vyřízení takových stížností vám nikdo nezaručí. Pokud chcete mít alespoň nějakou šanci na úspěch, musíte své námitky uplatňovat ve správný čas na správném místě.

Autor reportáže: Alena Daňková


Pacienti IV

1. 6. 2009

Nemoci nepřebývají v opuštěných koutech naši planety, ale bohužel se rády a bez optání promenádují mezi lidmi. Můžeme si jako pacienti alespoň vybrat lékaře a zdravotnické zařízení, které chceme navštěvovat?

Autor reportáže: Alena Daňková


Pacienti III

25. 5. 2009

Už potřetí vám nabízíme informace o tom, co po zdravotnickém personálu a ve zdravotnictví vůbec my pacienti můžeme chtít. V dnešním díle se budeme zabývat tím, na co máme nárok ze zdravotního pojištění.

Autor reportáže: Alena Daňková


Pacienti II

18. 5. 2009

Pacienta nemusí ani tak bolet jeho momentální zdravotní stav, jako chování personálu zdravotnických zařízení. To je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli vyzkoušet, jak to s právy pacientů v praxi je.

Autor reportáže: Alena Daňková


Pacienti I

11. 5. 2009

Zdravotnictví jako systém hraje v našem životě jednu z nejdůležitějších rolí. Bez lékařů, léků, nemocnicí a léčebných pomůcek se už téměř nedá žít. Proto jsme pro vás připravili seriál o tom, co po zdravotnickém personálu a ve zdravotnictví my pacienti můžeme chtít. První díl se věnuje tomu, jaká máme jako pacienti vůbec práva.

Autor reportáže: Alena Daňková


Vyhledávání v archivu reportáží