Archiv: Bílé ovce


Knihy přes internet

14. 5. 2010

Nakupovat můžeme i z postele. Stačí připojení k internetu a v teple domova lze vyrazit za zbožím. Ale jako všechno v životě i tato forma nakupování může mít své nevýhody.

Autor reportáže: Pavla Freiwaldová


Zepter

7. 5. 2010

Paní Kohoutová si o prezentačních akcích myslela své a vyhýbala se jim velkým obloukem. Přesto na jedné obdobné akci koupila bio lampu. Po návratu domů se probrala z omámení a rozhodla se odstoupit od smlouvy. A výsledek?

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Leasing

30. 4. 2010

Důležité je nebát se a bojovat. Tímto krédem se také řídila paní Stuchlá, když jí chtěla leasingová společnost zabavit automobil. Ukázku, že lze uspět, uvidíte právě teď.

Autor reportáže: Maria Křepelková


Hlučný bar II

23. 4. 2010

Určitě je nutno počítat s tím, že hosté v baru si nebudou celý večer tiše číst noviny. Na druhou stranu lze ale předpokládat, že hluk linoucí se v pozdních hodinách z tohoto zařízení může rušit. A to bývá jádrem sporů.

Autor reportáže: Marcela Avramopulu


Pes

16. 4. 2010

Když si Ilona Majerová z Tachova koupila štěňátko německé pinče, ještě netušila, že její pejsek do velikosti ani podoby této rasy nikdy nedoroste. A už vůbec netušila, jaké problémy jí čekají při reklamaci psa.

Autor reportáže: Kateřina Stibalová


Reklamace telefonu

9. 4. 2010

Pana Dohnala upoutal v obchodě mobilní telefon s navigačními funkcemi, a tak si ho koupil. Tyto funkce ale diváka bohužel po čase navedly do reklamačního oddělení prodejce. A průběh reklamace pak pana Dohnala dovedl do naší redakce.

Autor reportáže: Maria Křepelková


Reklamace kočárku

2. 4. 2010

Optimizmus do žil vám možná vlije reportáž o reklamaci kočárku. Zákaznice se nakonec dopracovala k řešení, se kterým je spokojena. Tak jednoduché to ale nebylo.

Autor reportáže: Maria Křepelková


Exekuce TV II

26. 3. 2010

V únoru jsme vysílali reportáž o paní Sehnálkové z Olomouce, které exekutor neoprávněně zabavil novou televizi a ona se jí marně domáhala dva roky. Pomoc přislíbila prezidentka Exekutorské komory. A jak to dopadlo?

Autor reportáže: Pavla Freiwaldová


Plesnivý byt II

19. 3. 2010

I v Královském Poříčí může nájemník bydlet nekrálovsky. Přesvědčila se o tom paní Johanidesová. I když nájem platila řádně, v bytě se jí místo rodinné pohody usadila plíseň. Tak jsme se na to podívali.

Autor reportáže: Maria Křepelková


Bílé zlato

12. 3. 2010

Zlato je kov, pro jehož získání jsou lidé odjakživa ochotni riskovat život. Lepší variantou je ale jít do klenotnictví a šperk si koupit. Výhodou pak je, že můžeme výrobek reklamovat.

Autor reportáže: Maria Křepelková


Vyhledávání v archivu reportáží