Archiv: Na úřadech


Na úřadech 6

9. 2. 2009

Místo s vyřízenou žádosti se občas vracíváme domů vyřízení my. Chyba nemusí být nutně na straně úřadů. Možná to chce jediné. Dřív než někam s formulářem vyrazíme, seznámit se s problematikou.

Autor reportáže: Alena Daňková


Na úřadech 5

2. 2. 2009

Pátý díl našeho seriálu se tentokrát věnuje tomu, jak můžeme s úřady elektronicky komunikovat, a jaké služby nám, občanům, díky internetu poskytují.

Autor reportáže: Alena Daňková


Na úřadech 4

26. 1. 2009

Úřady hrají v našem životě stále důležitější roli. Bez různých razítek, potvrzení, formulářů se prakticky nedá žít. Proto jsme pro vás připravili malý seriál o tom, co po úřednících a úřadech my občané můžeme chtít. Čtvrtý díl se věnuje tomu, na jaké informace máme na úřadech právo.

Autor reportáže: Alena Daňková


Na úřadech 3

19. 1. 2009

Ačkoli to nenajdeme v žádné medicínské brožurce, bez různých razítek, potvrzení či formulářů není možný život v civilizovaném světě. Je ale možné si na práci úředníků někde stěžovat?

Autor reportáže: Alena Daňková


Na úřadech 2

12. 1. 2009

Na úřady prostě musíme. Občas se tomu nedá vyhnout, a pak přichází otázka – kdy tam jít? Mají úřední den, do kolika hodin, kdy je pauza na oběd? Není takové uvažování přežitek a neměly by mít úřady otevřeno pro nás občany každý den?

Autor reportáže: Alena Daňková


Na úřadech 1

5. 1. 2009

Úřady hrají v našem životě stále důležitější roli. Bez různých razítek, potvrzení, formulářů se prakticky nedá žít. Proto jsme pro vás připravili malý seriál o tom, co po úřednících a úřadech my občané můžeme chtít. První díl se věnuje tomu, jak můžeme s úředníky komunikovat a jak by takový kontakt měl probíhat.

Autor reportáže: Alena Daňková


Vyhledávání v archivu reportáží