Archiv: Jak nakupovat služby


Deratizátoři

11. 6. 2010

Některá zvířátka jsou prostě k pomilování, jiných bychom se určitě nejraději zbavili. Ale místo nákupu sekyr, plácaček a pistolí je lepší zavolat na tuto práci odborníka. V tomto případě jím není likvidátor, ale deratizátor.

Autor reportáže: Jan Kiss


Rámaři

28. 5. 2010

Jsou sice věci, které si za rámeček nedáme, přesto jsou různé rámy a rámečky docela žádaným artiklem. Ovšem správný rámař toho umí ještě daleko víc. Rám na kolo vám sice neudělá, ale třeba takovou paspartu ano.

Autor reportáže: Jan Kiss


Kovář

14. 5. 2010

Umělecký kovář je profese, která zažívá v poslední době renesanci. Jistě, v supermarketu můžeme koupit kupříkladu kování mnohem levněji, někdo ale dává přednost ruční práci.

Autor reportáže: Jan Kiss


Čistírna peří

30. 4. 2010

I když se říkává, jak si kdo ustele, tak si lehne, nemusí toto rčení zcela odpovídat realitě. Je totiž ještě řada věcí, které nám můžou způsobit těžké spaní.

Autor reportáže: Jan Kiss


Sedlář

9. 4. 2010

Je to s podivem, ale i v dnešní době, kdy se po okolí neprohánějí ve velkém jezdci na koních, mají výrobci sedel, tedy sedláři, stále co na práci. My vám dneska prozradíme, co všechno nám mohou nabídnout.

Autor reportáže: Jan Kiss


Opravy šicích strojů

2. 4. 2010

Kdysi bývával zářivým klenotem mezi svatebními dary, před dvaceti lety se začal vytrácet, ale dnes se jeho obliba vrací. Ne, není to zlatý prsten, ale šicí stroj. A s ním se vrací do sféry zájmu i jeho servis.

Autor reportáže: Jan Kiss


Čalouník

19. 3. 2010

Služby čalouníka nevyužíváme tak často, mnohdy raději koupíme nábytek nový. Ale ten starý má své kouzlo, i když je potrhaný nebo prosezený.

Autor reportáže: Jan Kiss


Bytový architekt

12. 3. 2010

Možná se trápíte tím, že váš byt je malý a na větší nemáte peníze. Někdy ale stačí malá reorganizace a může být po problému. To můžete zvládnout sami, ale často je lepší svěřit se do péče odborníka.

Autor reportáže: Jan Kiss


Opravna hudebních nástrojů

26. 2. 2010

Pokud vás po letech přepadne nostalgická vzpomínka na trampské písně a vaše kytara je místo strunami potažená pavučinami, je na místě uvažovat o nápravě. Ale na vyplétače raket zapomeňte, chce to něco jiného.

Autor reportáže: Jan Kiss


Zámečníci

12. 2. 2010

Zabezpečení našich obydlí je záležitost, kterou někdy podceňujeme. Přitom právě prevence je nejúčinnější zbraní proti nevítaným návštěvníkům. A určitě je levnější než nový nábytek a šperky.

Autor reportáže: Jan Kiss


Vyhledávání v archivu reportáží