44 minut

21. září 2013

Obsah dílu

Headlines — Spor maltézských rytířů a Prahy Březiněvsi — Drama v Keňské metropoli Nairobi — Namátkové kontroly — Dny NATO — Německo před volbami — Přechodní pěstouni — Ceny za dabing — Poslední šance stran — Zažít město jinak — Nebezpečné billboardy — Minipivovarům se rekordně daří — Reklama cílená na děti — Snímek o Wałęsovi — Nevybuchlá munice v Brdech — Zachráněná trať — Tajemství Marsu — Francie: oslavy jídla

Části dílu

00:04
Headlines
  Přehled zpráv.
  00:43
  Spor maltézských rytířů a Prahy Březiněvsi
   O miliardy korun jde ve sporu maltézských rytířů a Prahy Březiněvsi. Řád požádal v církevních restitucích o 167 hektarů lukrativních pozemků. Podle starosty městské části mu ale náleží jen čtvrtina.
   05:48
   Drama v Keňské metropoli Nairobi
    Islámští extremisté obsadili luxusní nákupní centrum a zadržují rukojmí. Nejméně 20 lidí zemřelo a 50 dalších bylo zraněno.
    07:36
    Namátkové kontroly
     Přinejmenším sporné jsou podle ombudsmana namátkové kontroly, které zjišťují jestli rodiče nejsou doma opilí nebo zdrogovaní.
     10:36
     Dny NATO
      Na největší přehlídku NATO v Evropě dnes na mošnovské letiště u Ostravy dorazilo přes padesát tisíc lidí.
      12:35
      Německo před volbami
       Už zítra se rozhodne o příští německé vládě. Levice na poslední chvíli dotáhla ztrátu a má šanci ukončit éru pravicové koalice kancléřky Merkelové.
       15:13
       Přechodní pěstouni
        Až 2 tisíce dětí končí každý rok v kojeneckých ústavech. Číslo měli výrazně snížit profesionální přechodní pěstouni.
        17:07
        Ceny za dabing
         Živý vstup Erika Knajfla.
         20:38
         Poslední šance stran
          Politické strany dnes měly poslední šanci doplnit jména na své kandidátky. Jejich kontroly pak musejí úředníci uzavřít do týdne.
          22:51
          Zažít město jinak
           Praha, Ostrava, Olomouc - tři města, kde se dnes ulice proměnily v promenády bez aut.
           24:54
           Nebezpečné billboardy
            Až 80 procent billboardů a poutačů kolem silnic je podle policie nelegálních. Většina z nich je navíc pro řidiče nebezpečných.
            26:54
            Minipivovarům se rekordně daří
             Na pětasedmdesát minipivovarů se dnes představilo na festivalu v Plzni. Je přibližně polovina z celkového počtu, které v posledních letech vznikly v Česku.
             28:52
             Reklama cílená na děti
              Víc než čtvrtina českých firem utrácí za reklamu cílenou na ty nejmenší spotřebitele - ukazuje to speciální průzkum Děti a média.
              33:37
              Snímek o Wałęsovi
               Slavnostní premiérou se ve varšavském Velkém divadle představil nový film Andrzeje Wajdy Wałęsa.
               35:35
               Nevybuchlá munice v Brdech
                Zatím 200 hektarů vyčištěných od nevybuchlé munice - výsledek roční práce vojenských pyrotechniků v brdském újezdu.
                37:37
                Zachráněná trať
                 Po dvaceti letech se na trať z Ústí nad Labem do Zubrnic vrátil vlak - a rovnou parní.
                 39:04
                 Tajemství Marsu
                  O stále skrytých i odhalených tajemstvích Marsu bude dnešní večer na ČT24.
                  40:43
                  Francie: oslavy jídla
                   Francouzi napříč celou zemí oslavují jídlo. Ruku nad třídenním kulinářským svátkem drží vláda a vidí v něm několik příležitostí.
                   Přehrát celé video
                   Stopáž45 minut
                   Další díl
                   22. září 2013

                   Přehled dílů

                   8311 dostupných
                   Stopáž50 minut

                   14. července

                   14. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž50 minut

                   14. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   14. 7. 2024 na ČT24
                   Stopáž51 minut

                   13. července

                   Přesčasy v nemocnicích — Platy lékařů — Odměňování lékařů — Boje v Gaze a jednání o příměří — Úklid po bouřkách — Zranění na festivalu Pohoda na Slovensku — Předpověď počasí na další dny — Kandidatura Joe Bidena na prezidenta — Energetická strategie ČR — Značení potravin — Zemřel americký veterán Thompson — Vila Karla Čapka — Pomoc lidem zvažujícím sebevraždu — Závada na raketě Falcon 9 — Státní ČEPRO rozšiřuje zásobníky na paliva — Cizinci studující češtinu — Osvobození herce Baldwina — Pád dítětě z okna a požár v Darmstadtu — Lepší využití dřeva z českých lesů — Finále ženské dvouhry ve Wimbledonu — Výhra Barbory Krejčíkové — Úpěchy českých žen ve Wimbledonu — Česko stopy na nejslavnějším tenisovém turnaji — Úspěchy českých tenistek na Wimbledonu — Tenisové začátky — Prezident Pavel ve vesmírném středisku NASA — Slučování obcí — Vyšetřování vražd v Británii — Povolební jednání ve Francii — Půjčování lodí — Obnovené kříže na Šumavě — Důchodci z Ukrajiny v ČR — Festival Hrady CZ

                   13. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž51 minut

                   13. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   13. 7. 2024 na ČT24
                   Stopáž55 minut

                   12. července

                   Trh s hypotékami — Průměrná sazba hypoték — Ceny bydlení v Evropě — Výsledky summitu NATO — Otázky kolem kandidatury Joe Bidena — Budoucnost kandidatury Bidena na prezidenta — Jednání premiéra s europoslanci — Sesuv půdy v Tatrách — Spor o obchvat Českých Budějovic — Zpoplatněné úseky dálnic — Převzetí rourovny zadlužené Liberty — Hudebni festival v Českém Krumlově — Sociální síť X a pravidla EU — Dohody o vině a trestu — Komise ke střelbě na FF UK — Návštěvnost památek — Dopadení zloděje při činu — Vyšší pokuty za špatné parkování — Škody po bouřkách — Odklízení škod po bouřkách — Aktuální situace — Předpověď počasí — Odpočívky pro kamiony — Návrh na růst koncesionářských poplatků — Ruský plan vraždy šéfa Rheinmetallu — Znečištěná řeka Bílina — Protesty v Albánii — Stárnoucí populace Japonska — Krušnohoří pět let na seznamu UNESCO — Spolupráce českých a ukrajinských firem — Důvěra v charitativní organizace na Ukrajině — Stavba tramvajové trati na Václavském náměstí — Archeologický průzkum Václavského náměstí

                   12. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž55 minut

                   12. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   12. 7. 2024 na ČT24
                   Stopáž54 minut

                   11. července

                   Summit NATO — Závěry summitu NATO ve Washingtonu — Jednání NATO s Ukrajinou — Očekávání Ukrajiny od summitu NATO — Jedání o situaci v huti Liberty — Zdražování pohonných hmot — Izraleská ofenziva v Pásmu Gazy — Výbuch v polském dole — Snižování důchodů komunistickým prominentům — Festival Za dveřmi — Využívání datových schránek — Soud s Alecem Baldwinem — Požár katedrály v Rouenu — Řidič ohrožoval bržděním policejní vůz — Následky bouřek — Vytopený letní tábor — Předpověď na další dny — Kontroly vagonů po nehodě v Pardubicích — Úmrtí na železnici — Případ učitelky popírající válečné zločiny na Ukrajině — Financování záchytných stanic — Předvolební kampaň v USA — Legalizace konopí v Německu — Jednání o zvýšení koncesionářských poplatků — Ruský soud zamít odvolání Orlova — Bezpečnost potravin v Číně — Nákup nákladních aut Tatra pro armádu — SPD zahajuje kampaň — Dotované obědy ve školkách — Finanční pomoc pěstitelům ovoce — Bourání chladicích věží v Litvínově — Opomíjená nemoc myasthenia gravis — Masters of Rock

                   11. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž54 minut

                   11. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   11. 7. 2024 na ČT24
                   Stopáž54 minut

                   10. července

                   Růst důchodů — Průměrný důchod — Summit NATO ve Washingtonu — Příslib protivzdušné obrany Ukrajině — Průběh summitu — Nejvyšší soud o případu znásilňované dívky — Ochrana Národního parku České Švýcarsko — Tempo růstu cen zpomaluje — NSS rozhodl o stížnostech na volby do EP — Práce pro veterány na Ukrajině — Policejní kontroly na dálnici D1 — Divadelní festival Za dveřmi — Opětovné zpřísnění trestů za korupci na Slovensku — Otevření Buckinghamského paláce po rekonstrukci — Podpora Joea Bidena — Sražení cyklisti — Českem prochází bouřky — Teplotní rekordy — Tropická vedra v centru metropole — Hrozba bleskových povodní — Aktuální situace — Tropický den a bouřky — Jednání vlády a Národní ekonomické rady vlády — Rehabilitace přibuzných Rudolfa Slánského — Návrh zákona o podpoře bydlení — Nová frakce v EP — Start rakety Ariane 6 — Jednání o situaci v Pásmu Gazy — Změny v insolvencích v Senátu — Bourání nádraží v Kladně — Pátrání po vrahovi v Londýně — Nález těla 22 let pohřešovaného horolezce — Připomínka vojáků padlých v Afghánistánu — Začíná Hudební festival Znojmo — Buvoli domáci u Nových Mlýnů na Moravě — Úhrada léku na cystickou fibrózu — Kniha o historii cyklistiky

                   10. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž54 minut

                   10. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   10. 7. 2024 na ČT24

                   Události na sociálních sítích

                   Napište nám