Magazín zahraničních zajímavostí.

Obsah dílu

Přehrát vše
Nový Zéland

H2Omaniaks

Dnešní speciální Objektiv strávíme s partou českých dobrodruhů. Je to parta kamarádů, která si říká H2Omaniaks. Je vám určitě jasné, že většinu času tráví na vodě. Proto bude cestování s nimi tak trochu netypické. Vydáme se na okružní jízdu Novým Zélandem. Sjíždět budou v kajaku divoké řeky, padat z výšek vodopádů, vypravíme se s nimi do hor a dokonce budeme i létat vzduchem. Ale to není zdaleka všechno. Seznámí vás třeba i s typickými zélandskými ptáky Kivi.

videoH2Omaniaks
...
video video

H2Omaniaks

Mapa

Nový Zéland

Rozhovor

Vladimíra Fořta, jednoho z party českých kajakářů, jsme poprosili o jeho reflexi putování u protinožců a zajímali jsme se i o to, jaké plány má team na tyto prázdniny…

videoRozhovor
...
video video

Rozhovor


Nový Zéland

Adrenalin

A teď už je před námi další dávka adrenalinu, takže připravte se, vyrážíme za dalším dobrodružstvím. A to přímo do hlavního centra adrenalinových sportů na Novém Zélandu. Nejprve se spolu s H2Omaniaks projedeme na tryskovém člunu. Jízda je to prý tak divoká, že se vám až tají dech. A zkoušeli jste někdy bungee jumping? Tak tady si můžete skočit z nejvyššího místa na Jižní polokouli. Dají vám pak i certifikát a tričko na památku. A aby toho dobrodružství nebylo málo, tak takové pohoupání na největší houpačce na světě asi taky nebude úplně k zahození, ale i to je skutečně jen pro dobrodružné povahy.

videoAdrenalin
...
video video

Adrenalin


Stopáž25 minut
Rok výroby 2011
 P ST