Nahrávám video

4. květen 2010

Obsah dílu

První podezřelý — Česká pirátská strana x KSČM — Planeta Eden

Části dílu

00:38
První podezřelý
  Hon na potenciálního vraha, který vyděsil New York, trval 48 hodin. Třicetiletého Američana pákistánského původu Fajsala Šahzáda, hlavního podezřelého ze sobotního nezdařeného teroristického útoku na Times Square zatkli vyšetřovatelé na Kennedyho letišti, když se chystal odletět do Dubaje. Už dnes bude stát před americkým soudem a zřejmě skončí za mřížemi. Měl útočník nějaké vazby na teroristické skupiny, nebo jednal na vlastní pěst? Pro nejaktuálnější informace se spojíme s Michalem Kubalem do Washingtonu.
  17:00
  Česká pirátská strana x KSČM
   Pokračuje seriál předvolebních duelů, ve kterém se představují strany kandidující do poslanecké sněmovny. Dnes do studia přijde Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany a Vojtěch Filip, lídr KSČM. Proč by měli voliči volit je a ne druhou stranu? Jak by řešili ekonomickou krizi, problémy ve zdravotnictví nebo zahraniční politiku? A s kým by šli po volbách do koalice? To jsou jen některé otázky, na které budou muset politici odpovědět. Analytička České televize Martina Lustigová obě politické strany představí a taky přiblíží, jaký je vlastně vztah mezi Poslaneckou sněmovnou a vládou.
   46:38
   Planeta Eden
    Jak si umělci v letech 1948 až 1978 představovali budoucnost? To ukazuje brněnská výstava Planeta Eden, výstava o budoucnosti, která nenastala. Jsou na ní k vidění slavné i zapomenuté plakáty, kostýmy ale i hračky československých umělců a designerů té doby. Hostem poslední části Událostí, komentářů bude kurátor projektu Tomáš Pospiszyl. 
    Přehrát celé video
    Stopáž30 minut
    Další díl
    5. květen 2010

    Události, komentáře na sociálních sítích

    Napište nám