Pavel Zedníček s Janou Paulovou a atraktivní hosté vám historkami, vtipy a písničkami zpříjemní poslední hodinu letošního roku. S Čmaňou a Janou půlnoc jistě nepropásnete! Dále účinkují: M. Šteindler, V. Kopta, P. Rychlý, B. Klepl, A. Háma, J. A. Náhlovský, S. Pogodová, M. Bittnerová, T. Matonoha, L. Pavlásek, R. Vojtek a kapela Karla Cóna. Režie P. Ryšavý

Opět se můžete těšit na silvestrovské setkání Pavla Zedníčka a Jany Paulové, kteří si i tentokrát pozvali do malebných pivnice své herecké kolegy, aby společně s nimi oslavili konec roku. Mimo historek a vtipů nebudou chybět ani známé písničky.

Naši hostitelé – Čmaňa s Janou Paulovou – vás tradičně provedou dvěma prostředími, které se budou pravidelně střídat. V prvním prostředí se můžete těšit na vyprávění Milana Šteindlera, Václava Kopty, Miluše Bittnerové, Tomáše Matonohy a Lukáše Pavláska. V druhém prostředí pivnice televizní diváky historkami a vtipy pobaví Petr Rychlý, Bohumil Klepl, Aleš Háma, Sandra Pogodová a Josef Alois Náhlovský. Hrát bude Kapela Karla Cóna. A společně s našimi hosty si můžete zazpívat starší známé hity. Jako host se v jedné z písniček objeví i Roman Vojtek.

Stopáž53 minut
Rok výroby 2014
 P ST HD
ŽánrZábava