60 Zpěvačka Helena Zeťová se skladatelem, zpěvákem a klávesistou Leškem Semelkou v baru u Michala Prokopa. Režie J. Lacina

Lešek Semelka začínal s muzikou na konci šedesátých let. Nejlepší časy zažil jako člen skupiny Blue Effect, kde nahradil jako zpěvák Vladimíra Mišíka a natočil s ní i její nejslavnější alba. Pokoušel se o úspěch v komerční pop music, jednou vyhrál Bratislavskou lyru, tehdy nejslavnější soutěžní festival. Složil několik hitů i pro jiné zpěváky, včetně Karla Gotta. Po dlouhé etapě strávené v muzikálech se před časem rozhodl znovu vrátit na rockovou scénu s vlastní kapelou.

Helena Zeťová na sebe poprvé upozornila jako členka pěveckého tria Black Milk, složeného výhradně z dcer známých zpěváků. Vedle ní v ní působily Tereza Kerndlová a Tereza Černochová. Ona sama je nevlastní dcerou Leška Semelky, který ji nejen vychoval, ale zjevně i hudebně ovlivnil. Po rozpadu tria se vrhla na sólovou dráhu, k jejímuž úspěchu nepochybně přispěla role porotkyně v pěvecké soutěži Česko-Slovenská SuperStar, o níž ale říká, že by se do ní sama nikdy nepřihlásila.

Stopáž28 minut
Rok výroby 2013
 P ST