Nabídka psů z Děčína

Městský útulek pro toulavá a opuštěná zvířata Děčín
Pod Chlumem 408, 405 02 Děčín III – Staré Město
tel. číslo: 605 801 617
č. účtu: 19 – 921 402 389 / 0800, var. symbol: 341 014 23 21 (pokud přispíváte na konkrétní zvíře nebo účel, uveďte to do poznámky k převodu, prosím)
www.utulek-decin.estranky.cz

Smouky

Smouky je pětiletý kříženec pitbula a bandoga. Osud si s ním nepěkně pohrál. Smouky zůstal opuštěný v areálu, který pečlivě střežil. Naštěstí se včas dostal do útulku, kde je o něj dobře postaráno. Smouky se rád mazlí. Cizí psy moc nemusí, ale pokud nějakého potká, nevyvolává za každou cenu konflikt. Smouky si rád hraje a miluje pohyb. Má velkou sílu, potřebuje fyzicky zdatného páníčka nebo paničku, kteří už nají s těmito plemeny zkušenosti. Hodí se do rodiny bez dětí, klidně i do bytu. Je velmi čistotný.

Mark

Dva roky starý kříženec Mark je veselý, temperamentní a hravý pes. Zatím se na něj však štěstí v podobě nového domova neusmálo. Mark bude ideální do rodiny s domečkem a velkou zahradou, která bude pořádně oplocená, nebo do bytu k aktivnímu člověku. Byl by ideálním společníkem na túry a hodil by se na nějaký psí sport.

Agar

Agar je čtyři roky starý kříženec německého ovčáka. Je to statný a temperamentní pes. Bude vděčný za pobyt u domečku se zahradou. Potřebuje hodně pohybu. A domek vám bezvadně ohlídá. Psí konkurenci moc nemusí. Z lidí preferuje ženy, s těmi si rozumí moc dobře. Doporučujeme ho spíše k odrostlým dětem.

Elyn

Kříženka německého ovčáka Elyn je velmi temperamentní a akční. Proto by k sobě potřebovala akčního člověka, který ji nenechá zahálet. Když se Elyn nudí, zlobí. Jinak je ale velmi milá, lidi má moc ráda a chce být s nimi. Elyn bude ideální k domu se zahradou. Nehodí se ale k ostatním domácím zvířatům. Je kastrovaná. Hledáte-li správňáckého akčňáka, Elyn na vás čeká.

Sam

Sam je krásný statný kříženec leonbergera. Povahu má pohodovou, rozvážnou. A je to velký mazel. Bude vděčný za nové bydlení v domku s velkou zahradou. Vůči ostatním psům je Samík tolerantní, obzvláště s malými plemeny nemá problém. Pokud chcete krásného, majestátního psa, který bude mazel, ale zároveň budí respekt, je Sam tím pravým.

Max

Tříletý kříženec ovčáka Max je živel. Velký, statný, hyperaktivní pes, který velmi dobře hlídá a nemusí psí konkurenci. Byl by ideální k člověku, který mu poskytne dostatek pohybu a nějaký výcvik, protože Max toho zatím moc neumí. Zato je to velký mazel. Maxíkovi by se nejvíc líbilo v domečku s velkou zahradou a někým, kdo se mu bude věnovat. Nejlépe jako jedináčkovi. Max je kastrovaný.

Agga

Agga je dva roky stará fenka křížence středoaasiata. Je to psí dáma, která se zpočátku chová obezřetně. Lidi, kterým bude věřit, si vybírá. Některé typy nemusí. Agga nepatří ke psům, kteří vám budou skákat při vítání po hlavě. Je to rozvážný pes, jehož přízeň si musíte zasloužit. Pak otevře své srdce a bude jedinečná společnice, která za vás bude i dýchat a střežit váš spánek. Agga se ráda mazlí. Byla by ideální k domu s velkou, dobře zabezpečenou zahradou, kterou výtečně ohlídá.

Sorbon

Jedenáctiletý kříženec ovčáka a dobrmana Sorbon neměl na růžích ustláno. Žil na řetězu u boudy, nikdo se s ním moc nezabýval. Díky všímavosti lidí se začal jeho neutěšený život řešit a Sorbon byl majiteli odebrán. První dny se mu v útulku moc nelíbilo, svoji nevoli dával najevo vrčením. Pak se zjistilo, že trošku hůře vidí a špatně slyší. Je to už prostě starší pán, který má rád svůj klid. Když má náladu, přijde se pomazlit, když chce, tak se vydovádí a proběhne. Sorbon je vhodný pro člověka, který chce pomoci nějakému pejskovi důstojně dožít. Poskytnout mu kousek místa na zahrádce se spaním v teple a dobrou baštou. Ať si Sorbon na stará kolena užije poklidu volnosti a pohody, bez tíhy řetězu na krku.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD