Nabídka psů z Řepnice

Česká společnost přátel zvířat
Soukromý útulek „Psí domov"
Řepnice 30
Litoměřice
Tel.: 602 893 442
číslo účtu: 174136370/0300
www.psidomov.cz

Kety

Lily

Lily je tříletá čistokrevná fena výmarského ohaře. Je to moc hodná a veselá psí holka! Je velice čistotná. Může žít v bytě, ale nejšťastnější bude s aktivními lidmi na zahradě rodinného domu, protože ráda aportuje a hraje si.

Ara

Ara je pětiletá a dost nedůvěřivá fenka, kterou zajistila veterinární správa kvůli týrání. Ara žádné povely nezná a neumí, žila zavřená v zahradním domku a čekala na vysvobození. Potřebuje hodně trpělivosti a lásky, aby nabyla důvěru v lidi a byla z ní milá psí společnice.

Píďa

Píďa je tento maličký, šestiletý hodný psík, který se hodí na dvorek k rodinnému domku, ale spokojený bude i v bytě. Byl ponechán původním majitelem o samotě u domu, odkud byl zachráněn. Bude vděčný za plnou misku a laskavé pohlazení.

Dasty

Dasty je krasavec. Šestiletý přátelský kříženec střední velikosti. Zemřel mu páníček a Dasty zůstal sám u opuštěného domu. Bude z něj skvělý a oddaný psí kamarád.

Rexa

Rexa je devítiletý psík, kterého si zamilujete. Je hodný, mazlivý, ale trochu přihluchlý. Přesto je veselé povahy. Najde tento maličký psík domov na dožití třeba u starších lidí a trochu toho psího štěstí? Nesmírně se těší…

Roky

Roky je dvouletý, milý a temperamentní kříženec. Je to dobrý hlídač, rozverné povahy, hodí se do bytu i na zahradu k domu. Za pamlsek a pomazlení vás láskou sní!

Terýnek

Terýnek je roztomilé a hravé štěně, staré asi 9 měsíců. Je to kříženec bílého knírače střední velikosti a má skutečně krásnou bílou barvu! Bude to ozdoba vaší rodinky. Hodí se do bytu i k rodinnému domu.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD