Nabídka psů z Buštěhradu

Psí útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398, Buštěhrad (u Kladna)
tel. číslo: 603 523 070
č. účtu: 219 108 02 67 / 0100
www.psiutulekbouchalka.cz

Larry

Pětiletý Larry patří k plemeni border kolie. Je to energický aportér, který potřebuje pevné vedení zkušeného chovatele. Výborně poslouchá, s ostatními psy se snese bez problémů, ale jiná zvířata nemusí. Stejně tak se nehodí k dětem. Pokud Larrymu povolíte, hned se pokusí získat si v domácnosti šéfovskou pozici. Jestliže mu ale hned na začátku jasně vysvětlíte, kde je jeho místo, bude vás bezmezně milovat. Larry se hodí jak do bytu, tak k domku se zahradou. Potřebuje hodně pohybu.

Argus

Argus je asi šesti až osmiletý německý ovčák. Je hodný, poslušný, bezproblémový. Na svůj věk je ve velmi dobré kondici a rád pobývá venku. Argus se hodí jak do rodiny s dětmi, tak k aktivnímu staršímu člověku. Důležité je, abyste s ním denně chodili na procházky, čím delší, tím lepší. Pak už bude úplně jedno, jestli Argusovi nabídnete bydlení v bytě nebo v domku se zahradou.

Katarina

Kříženka staforda Katarina je hodná a přátelská. Za plotem hlídá výborně, ale nic neudělá. Je to mazel. Katarině jsou tři roky. Je to hyperaktivní pes. Nejspokojenější bude ve společnosti sportovně založeného člověka. A klidně i v rodině, kde jsou děti starší patnácti let, které vědí, jak se k psovi chovat a Katarinu zvládnou.

Baryk

Baryk už je psí dědeček. Je mu více než deset let. Tipla bych si ho na křížence ohaře. Je hodný a poslušný. A také je výborný hlídač. Na lidi, kteří patří do jeho smečky, ale nedá dopustit. Baryk by se hodil i ke staršímu člověku jako společník. V domácnosti by ale rozhodně měl být zvířecím jedináčkem.

Miky

Parson teriér Miky je roční pejsek. Je s ním spousta legrace, poskakuje jak na pérkách a nic mu neujde. Je energický, jak už to má toto plemeno v popisu a velmi rád se také pomazlí. Potřebuje důsledný, ale laskavá přístup a pevnou ruku. Pak bude spokojený on i vy. Miky by se výborně hodil na nějaký psí sport.

Bessy

Osmiletá Bessy je německá ovčanda. Poslouchá na výbornou a má ostřejší povahu, a tak by se hodila i k ostraze nějakého objektu. Ale pouze jako společnice svého pána, se kterým by pravidelně docházela do práce. Jinak jí dopřejte klidný život, nejlépe v domku se zahradou.

Baron

Baron je přátelský pes plemene německý ovčák. Je mu asi osm let. Pokud se rozhodnete poskytnout mu domov, získáte v něm kromě věrného kamaráda i výtečného hlídače. Vzhledem k tomu, že je vychovaný a poslušný, hodil by se i ke staršímu člověku. Žilo by se vám spolu náramně…

Rex

Dvouletý špic Rex je energický a přátelský pes. Potřebuje hodně pohybu. Nějaký druh psího sportu by byl pro Rexe to pravé. Rád se učí nové věci. Je to bystrý a učenlivý pejsek. Najde se pro něj panička nebo páníček, kteří s ním budou chtít trávit svůj volný čas? S Rexem se rozhodně nudit nebudete.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD