Nabídka koček z Nového Strašecí

Petr v.o.
Srdcem pro kočky, z.s.
depozitum Nové Strašecí
Tel.: 777 757 445
Č. ú.: 234909954/0300
www.srdcemprokocky.cz

Lussi

Malá želvovinová desetiměsíční Lussi byla přijata do depozita z obce u Kladna, kde probíhá kastrační program. Byla pohublá, měla dýchací potíže, a tak prodělala operaci polypu v nosohltanu Dnes už je Lussinka zdravá a čeká v depozitu na svého nového páníka, který ji pohladí a bude ji mít rád.

Marunka

Tříbarevná desetiměsíční Marunka byla coby koťátko objevena letos v zimě ve sklepení pražského domu. Byla však ve vážném stavu, musela podstoupit operaci oka. Marunka vše statečně nesla a dnes je z ní spokojená kočička, které nevadí, že má jen jedno očko. Vesele dovádí s ostatními koťaty a trpělivě čeká na nový domov.

Zdenička

Půlroční černá kráska Zdenička se narodila v depozitu. Časem Zdeničky maminka a bráška odjeli do nových domovů, ale Zdenička zatím to štěstí neměla. Je na svůj věk drobná, možná kvůli špatnému zdravotnímu stavu její maminky, ale sama je zdravá, pohodová, hravá a dostanete ji každou hračkou. Takže pokud jste hračičkové, Zdenička na vás čeká v depozitu.

Terry

Terrynka je desetiměsíční mourinka, která má místo pravé zadní nožičky pahýlek. Byla jako kotě nalezena vloni v létě společně se sestřičkou Merry u Jílového u Prahy v krabici na kraji vesnice. Terrynka je mazlivá a upovídaná kočička a umí vás zoubky zatahat za nohavici, abyste si s ní hráli. Přeje si pozornost a lásku, kterou své budoucí páničce bohatě vrátí.

Merry

Mourovatá Merrynka má taky místo zadní pravé nožičky pahýlek. Podle paní veterinářky, která obě koťata vyšetřila, jim nejspíš nožičky ukousla máma-kočka při porodu. Merry je o něco menší a tmavší než Terry, ale mazlík je to stejně veliký. Obě kočičky svůj handicap ani nevnímají, hrají si, lezou po škrabadle a skotačí jako jiná koťata.

Baltazárek

Černobílý Baltazárek byl přijatý do depozita jako kotě v roce 2014. Když mu byly čtyři měsíce, odjel do nového domova, ale letos se náhle vrátil kvůli špatnému zdravotnímu stavu jeho paničky. Pro kocourka to byl veliký šok a byl celý nešťastný. Dnes už je Baltazárek zase v pohodě v depozitu, mazlí se lidmi a hraje si s micinami. Ale na svůj domov stále čeká.

Blekoušek

Černý pětiměsíční kocourek Blekoušek se toulal ve vesnici u Kladna. Původně měl i s bráškou zůstat po kastraci v lokalitě, ale měli teplotu a ucpané nosy, proto byli přijati do depozita, kde jim byla poskytnuta veterinární péče. Blekoušek byl nejprve vylekaný a syčel na vše okolo sebe, ale dnes už blaženě vrní, když ho pohladíte po hlavičce. Hledá domov a svému páníkovi přinese hodně štěstí a lásky.

Muríno

Pětiměsíční mourek Muríno je krásný kocourek se sametovým kožíškem. Pochází z kladenské kolonie toulavých kočiček. Kvůli viróze, která vyžadovala veterinární ošetření a následnou péči i teplý pelíšek, byl převezen do útulku. Prvotní nedůvěru překonal a už si užívá dobré jídlo a kamarády i hračky. Kocourek v novém domově uvítá i kočičího kamaráda.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD