Nabídka koček ze Sušice

Šance pro kočku, z. s.
Hrádecká 493, Sušice
tel. č.: 731 241 782, 604 655 057
č. účtu: 200 095 20 43 / 2010
www.sanceprokocku.cz
https://www.facebook.com/sanceprokocku/

Benjamínek a Gracielka

Benjamínek a Gracielka se narodili v útulku. Je jim jeden rok, obě kočičky jsou očkované a kastrované. Rády se mazlí, jsou pořádně zvědavé a všechno zkoumají. Zkrátka sotva odrostlá koťata plná energie a radosti ze života. V novém domově potřebují zaměstnat spoustou her, proto by pro Benjamínka a Gracielku bylo nejlepší, kdyby mohli jít do adopce spolu. Benjamínek i Gracielka jsou kočičky bytové.

Cindy

Kočičku Cindy a jejích sedm sourozenců zanechal majitel u domku, který prodal. Koťata bezradně běhala po přilehlé silnici sem a tam. Nevěděla, co se stalo, kde je člověk, který je krmil, proč nemohou domů, kde je máma, a hlavně vůbec neměla ponětí, co dál. Měla však velké štěstí na nálezkyni, která jela kolem, zastavila, a když zjistila, jak se věci mají, hledala pro koťata pomoc, a tak se dostala do místního útulku. Cindy je něžná kočička, která si vás bude hlídat na každém kroku. Bude za vámi chodit jako stín, protože společnost lidí neustále vyhledává. Cindy je kastrovaná a očkovaná. V létě jí bude rok. Hledáme pro ni domov pouze v bytě.

Jonatánek

Jonatánek má stejný osud jako sestřička Cindy. I on je očkovaný a kastrovaný. Jonatánek je velký suverén, okamžitě s každým kamarádí. Má rád lidi i ostatní kočky. Nechá se pomazlit, drbání miluje, spokojeně při něm vrní. Jonatánek je kocourek, který by měl žít v bytě a s lidmi, kteří se mu budou s láskou věnovat.

Lucinka

Čtyřletou Lucinka někdo vyhodil na ulici i s čerstvě narozenými koťaty. Počáteční péči jí poskytla hodná paní, následně putovala celá rodinka do útulku. Lucinka byla zpočátku bázlivá, hodně se bála útulkových kočiček, a tak byla téměř pořád schovaná. Stále ještě si drží odstup, ale už se osměluje. Lucinka je veliký mazel, ale byla by šťastnější jako kočičí jedináček. Půjde do rukou hodného člověka, který jí dopřeje vše potřebné a ještě trochu navíc. Lucinka je kočička do bytu!

Natálka

Natálka je dvouletá kočička. Je to mazlivá a hodná kočičí dáma, která si moc zaslouží dobrý domov v rodině kde ji budou milovat a pečovat o ni, jak si zaslouží. Natálka musí být v domácnosti jediným zvířecím členem, protože jde ve vztahu k ostatním zvířatům o hodně dominantní kočičku. Důležité také je, aby v blízkosti nebydlel žádný pejsek, a to ani na doslech. Víme, že se pro takovou kočičku hledá domov těžko, ale právě proto za ni moc prosíme. Hodila by se jako společnice i ke staršímu člověku, který má stejně jako Natálka rád svůj klid.

Hercule Poirot

Hercule Poirot se do útulku dostal se sourozenci den po svém narození. Jejich maminku někdo vyhodil, když byla březí. Chodila od jedné chaty ke druhé a nevěděla, kde svá koťata porodí. Nakonec ji našli hodní chataři, ubytovali ji na verandě a ráno byla koťátka na světě. Poirot je sebevědomé kotě plné energie. Je zvídavý, veselý a v lidské společnosti se cítí jako na výsluní. Potřebuje parťáka na hry a mazlení. Kočičí společnost uvítá. Je mu rok. Je očkovaný a kastrovaný. Hodí se výhradně do bytu.

Rendlička

Rendlička je zhruba dvouletá, kastrovaná, očkovaná kočička. Někdo ji vyhodil i se čtyřmi koťaty u frekventované silnice. Bezradně tam stála, snažila se koťata udržet pohromadě a nevěděla co dělat. Rendlička i všechny její kočičí děti jsou přítulné a mazlivé. Jen při nálezu byly neskutečně vyhublé, ale evidentně zvyklé na lidskou společnost. Rendlička měla ze začátku problém s uzavřeným prostorem, ale zvykla si. Čeká tu na někoho, kdo ji bude mít rád.

Štěpánka a Štěpánek

Štěpánka a její bráška Štěpánek byli nalezeni ve Štěpánovicích jako malá, podvyživená, začervená a zablešená koťata. Dlouho byli ve velmi vážném stavu, byly to jen kostřičky potažené kožíškem. Nerostli, nepřibývali na váze, ale to vše už mají naštěstí za sebou. Dnes jsou to krásná, velmi živá koťata. Chvilku nepostojí, mají stále co dělat. Jsou to ale také velcí mazlíčci. Štěpánka je velmi energická kočička. Štěpánek je zase neskutečný mazel, který dá společnosti lidí přednost před vším ostatním. Je mírně posedlý míčky všech typů a barev, všem je v útulku krade a schovává si je na neuvěřitelná místa. Štěpánka i Štěpánek jsou na sobě hodně závislí, a proto by měli jít do nového domova – výhradně v bytě nebo uvnitř domu - společně. Dočkají se?

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD