Nabídka koček z Klecan

Pozor kočka! z.s.
Do Klecánek 24, Klecany u Prahy
tel. č.: 603 800 338
č. účtu: 280 049 17 75 / 2010
www.pozorkocka.cz

Blažek

Blažek je vychovaný, hravý, čistotný, mazlivý kocour. Zvyklý na jiné kočky, v jídle nevybíravý. Miluje mazlení, drbání, nošení v náručí, ležení na klíně. Doteď zvyklý doma s možností výběhu ve voliéře, nebo ohraničeném, zabezpečeném pozemku. Je to úžasný kocour, krásný a statný. Bude ozdobou každého bytu či domku.

Esterka

Neskutečně mazlivá kočička Esterka musí být u všeho. Moc ráda se mazlí, ducá hlavičkou a nechá se chovat. Neškrábne vás ani při hře. Esterka je vítací typ, a tak i v nové domácnosti klidně uvítá ještě jiného kočičího kamaráda. V jídle je Esterka nevybíravá. Vidí hůř na jedno oko, ale komu by to vadilo? Esterce rozhodně ne.

Jonathan

Asi čtyřměsíční Jonathan se chytil do sklopce v areálu v Horních Počernicích v rámci kastračního programu. Jonatánek byl vystrašený a bojácný, ale už se nechá pohladit i pochovat. A tak si myslíme, že z něj bude brzy mazlíček k pohledání. Ve všem se opičí po sestřičce Renetce. Jonathan by byl rád za nový společný domov.

Kuky

Kuky je kočička, která se po domluvě vrátila do depozita z náhradního domova. z umístění. Jako kotě žila u Libeňského mostu v Praze a když se dostala do útulku byla v hodně zuboženém stavu. Vypadalo to, že Kuky nikdy nebude chodit. Po mnoha vyšetřeních a hledání příčiny jejího stavu, na to pan doktor kápnul, nasadil léčbu a Kuky lítá jako čert. Kuky je mazlivá, vrnivá, hravá. Zabaví se vším, co ji dáte. Postelové spaní zvládá na jedničku. Všude je hned doma. Kuky může být v novém domově zvířecím jedináčkem nebo jako kámoška k jiné kočičce. Kuky je to fuk, užívá si život plnými doušky a bere ho se vším, co ji přinese.

Vincent

Vincent se potuloval po ulicích v Jičíně. Nakonec narazil na hodnou paní, která ho nakrmila, a tak se rozhodl, že u ní zůstane. Seděl o domku a mňoukal a mňoukal. A tak se přestěhoval z Jičína do Prahy. Vincent má chromou levou přední nožku, asi neurologický problém z minulosti. Občas ho také trápí zažívací problémy. Možná bude muset dostávat jen speciální dietu. Ale je to velký mazel, chová se, drbe se a vypadá jako nejšťastnější kocour na světě.

Opavie

Jedna z nejmazlivějších a nejhodnějších koček co prošly spolkem Pozor kočka! je zcela jistě kočička Opavie. Vzorná máma, klidná, trpělivá. Miluje hlazení, chování, pozornost člověka. A nejvíc se jí líbí u někoho na klíně. Opavie se hodí k někomu, kdo bývá více doma. Bude výbornou společnicí pro staršího člověka.

Kleopatra

Krásná, bílomourka Kleopatra přišla do depozita jen na kastraci. Ale protože rovnou prohlásila, že na venkovní živoření už nemá chuť, zůstala. Je to dámička, mazlivá, přítulná, ale jen když ona potřebuje. Packou Vám naznačí, že už hlazení bylo dost. Jinak se nejraději povaluje na polštáři, na gauči či křesle a nechává se obdivovat. V novém domově by mohla být i sama, i když ostatní kočky jí nevadí. Je spíše trochu bojácnější.

Santa

Mouráček Santa je mazlivý kocour. Je to nohaté, dlouhé stvoření, které vrní blahem, když ho drbete pod bradičkou nebo na bříšku. Ale dovede také pěkně lumpačit. Nejraději leze po výškách, na skříně, na poličky... to ho moc baví. Santa je zvyklý na společnost dalších koček. V novém domově bude nutně potřebovat kamaráda, jinak je schopný obrátit byt vzhůru nohama. Klidně by se skamarádil i s malým hodným pejskem. Jestliže nechcete doma pecivála, pořiďte si Santu.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD