Nabídka psů z Prahy 8 - Troje

Městská policie hl. m. Prahy
útulek pro opuštěná zvířata
V Zámcích 56, Praha 8 - Troja
tel.: 222025916, 222025917
č.ú.: 800040005157998/6000
www.upozpraha.cz

Arny

Arny je čtyřletý kříženec německého ovčáka, vnímavý, učenlivý a čistotný. K lidem je velmi milý a kontaktní. S jinými zvířaty se však nesnese, proto by měl být jako jediný pes v domácnosti. Hodil by se ke sportovně zaměřeným páníkům.

Andy

Andy je čtyřapůlletý kříženec knírače. Je hodný, ale vyložený mazel to není. Má rád procházky, ale na vodítku táhne. K dětem ho nedoporučujeme, protože je trochu nedůtklivý a stříhání, prohlížení uší nebo zubů se mu vůbec nelíbí. Bude ze začátku potřebovat časté vycházky, aby se naučil čistotnosti.

Balů

Balů je hodný, sympatický a učenlivý kříženec bulteriéra a dobrmana, který se rád v kontaktu s člověkem. Na páníka bude fixovaný, ale s jinými zvířaty se nemusí, rád by byl jedináčkem v domácnosti. Bude potřeba trochu vychovat, protože si vynucuje pozornost štěkáním a skákáním.

Thor

Thor je dvanáctiletý kříženec pitbulteriéra a v útulku je už pátým rokem. Na svůj věk je velice vitální. K lidem má vřelý vztah, ale má velkou sílu a skáče, proto není vhodným mazlem pro děti. Ani na další zvířata není radno ho zvykat, zato za časté, ale kratší procházky vám bude vděčný.

Miloš

Pětapůlletý kříženec pitbulteriéra Miloš je milý mazlík, který okamžitě přilne k novému majiteli a odloučení bude špatně snášet. Není příliš temperamentní, proto se hodí pro každého. Na ostatní zvířata nijak agresivně nereaguje. Ze začátku bude potřebovat častější procházky, aby si navykl na řád.

Vlastík

Vlastík je pětiletý kříženec, který v sobě zřejmě nese geny krátkosrsté kolie. Je velice aktivní, miluje pohyb a veškeré dovádění. Bude se ochotně učit novým dovednostem. Je čistotný, a když ho budete hodně venčit, můžete ho chovat i v bytě. K cizím osobám bude nedůvěřivý a radost i nespokojenost hned okomentuje štěkotem.

Rendy

Rendy je osmiletý kříženec bezproblémové povahy. Procházky má rád, ale stačí mu krátké. S ostatními psy moc dobře nevychází, ale fenky toleruje. Je čistotný, milý a vděčný za pozornost. Jen je třeba ho hlídat v jídle, nejlépe ho krmit dietními granulemi.

Agáta

Dvanáctiletá kříženka německého ovčáka Agáta jen je třeba ji trochu šetřit a rozdělit je do kratších úseků a neběhat jako o závod, holt už to není žádná mladice. Snese se s lidmi i se všemi zvířaty, ale už hůře vidí a slyší, takže s výcvikem už to nebude to pravé ořechové.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD