Nabídka koček z Vrbičan

Srdcem pro kočky, z.s.
Vrbičany 18, okres Kladno
tel. č.: 777 757 445
č. účtu: 234 909 954 / 0300
www.srdcemprokocky.cz
www.facebook.com/SrdcemProKocky

Terinka

Roční kočička Terinka byla do útulku přijata v rámci kastračního programu. Nakonec však pro klidnou a milou povahu zůstala v útulku. Terinka už jednou nový domov našla, ale protože se nesnesla s kočičkou domácí, vrátila se zpět do útulku, kde je v kočičí skupině naprosto klidná a snášenlivá. Terince hledáme nový domov v bytových podmínkách u prima páníčků.

Vánočka

Vánočka je výstavní kus. Jsou jí asi tři roky, je velmi mazlivá, lidskou přízeň si umí užít. Hodila by se i ke starším lidem, kterým by dělala velmi milou společnost. Vánočka je kočička hodící se do bytu, venkovní toulky ji nijak nelákají. Najde domov u hodných lidí?

Paní Šreková

Kočička jménem Paní Šreková se dostala do útulku s vážným úrazem přímo z veterinární kliniky. Má za sebou operaci přední polámané a vykloubené tlapičky a k tomu měla potíže se zorničkami očí, které se nesouměrně stahovaly a roztahovaly. Časem se kočička ze všeho dostala. Paní Šreková je velmi mazlivé a komunikativní zvířátko – zkrátka kamarádka do pohody i nepohody. Je jí asi pět let. Hodí se jen do bytu.

Rubínek

Vzrůstem drobný asi sedmiletý kocourek Rubínek má za sebou velké trápení a před sebou určitě hromadu prima zážitků. Kocourek byl v původní lokalitě šest let krmený, až jednoho dne si hodná paní všimla zbídačeného kocourka s ošklivě poraněnými zádíčky, jak pije vodu z louže. Zorganizovala kocourkův odchyt, a tak se dostal Rubínek do útulku. Dnes je z Rubínka mazlivý parádníček, kterému bychom moc rádi našli nový domov v bytových podmínkách, kde by uvítali zvířecího kamaráda.

Mandarínek

Kocourek Mandarínek pochází z Kladna. Krmičky ho našli poraněného v boudičce a přivezli ho do srdíčkového útulku. Mandarínek měl přerušenou páteř, zlomenou zadní tlapičku a přišel o ocásek, ale naštěstí se ze všeho zotavil. Teď už se zase raduje ze života. Těšíme se, že si pro něj přijede hodný člověk, který mu dá pocit bezpečí a trvalý domov. Zpočátku je trochu opatrný, ale rychle si na nové prostředí zvykne. Zvlášť, když mu tam bude dobře. Madarínkovi jsou asi tři roky.

Amazonka

Asi čtyřletá Amazonka se dostala do útulku v zuboženém stavu s rozdrcenou pánví. Kočička byla březí, ale o koťata přišla. Prodělala operaci a postupem času se z Amazonky vyklubala krásná kočička plná síly. Vyměnila vyšisovaný kožíšek za krásný nový šedočerný. Kočička je ještě maličko opatrná, ale mazlivá a zvědavá. V novém domově potřebuje trpělivé páníčky, kteří jí dají potřebný čas na rozkoukání. Amazonka hledá nový domov v bytových podmínkách a nepohrdne ani hodným zvířecím kamarádem.

Bolek

Kocourek Bolek přišel do útulku velmi nemocný. Přišel o nemocné očko a ledvinové hodnoty, které nebyly zpočátku vůbec příznivé, se upravily. Bolek je opatrný kocourek, ale jakmile si zvykne, stává se z něj mazel. Jen před návštěvami zalézá pod lavici v kuchyni. Bolečkovi hledáme nový domov v bytových podmínkách u trpělivých páníčků. V nové domácnosti se s hodným zvířátkem snese a bude rád za jeho společnost.

Salem

Salem už bude mít nějaký ten rok na kontě, ale je to nádherný kocour. Do útulku se dostal s poraněnými předními tlapičkami, asi od ostnatého drátu. Rtg. vyšetření pak potvrdilo artrózu. Kocourek se dostal z nejhoršího a už je zase v pořádku. Určitě se ale nehodí jako venkovní zvířátko, musí bydlet v teple. Ujměte se kocourka Salema, uvidíte, jak krásně se vám bude spolu žít.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD