Nabídka psů z Buštěhradu

Psí útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad
Tel. 603523070
Č. ú.: 2191080267/0100
www.psiutulekbouchalka.cz

Monty

Monty je sedmiletý kříženec labradora. Je v útulku už čtvrtým rokem. Je to akční pes, k dospělým i k dětem hodný, vhodný do domácnosti, kde však bude jen pouze sám, protože kromě fenek venku se s ostatními zvířaty nesnese. Je kastrovaný, zvládá základní poslušnost, rád sportuje a bude mu dobře v bytě i na zahradě.

Prcek

Prcek je čtyřletý kříženec knírače. V útulku už čeká na nového pána tři roky. Je to akční mazel, hodí se k dětem i starším lidem a spíše na zahradu. Je poslušný, ale jiné pejsky a další zvířata nemusí, vyhledává výhradně lidskou společnost.

Aron

Aron je pětiletý rotvajler ostřejší povahy, dobrý hlídač a obranář. Vyžaduje jednoho pána, kterého bude milovat a respektovat, ale k dětem vhodný není, ani k jiným zvířatům, snad vyjma submisivní fenky. Bude mu nejlépe v domku se zahradou. Na procházkách si cizích psů nevšímá a zvládá základní poslušnost.

Tery

Desetiletý Tery je parson teriér, na svůj věk velice aktivní. Hodí se ke starším lidem nebo do rodiny s velkými dětmi, do bytu i na zahradu s přístupem do tepla. Je hodný a poslušný, ale musí být jediné zvíře v rodině. Už pár let má po autonehodě necitlivé prsty na levé přední pacce, což ho nijak neomezuje ani nebolí.

Bubi

Bubi je osmiletá fenka rotvajlera, klidná, přátelská a poslušná. Hodí se do bytu i na zahradu se vstupem do tepla, k soužití s dětmi i staršími lidmi. Psí samce snese, ale fenky a ostatní zvířata nikoli, o to víc miluje lidskou společnost a mazlení.

Mates

Mates je sedmiletý kříženec bernardýna. Tento bezproblémový pesan se dokáže celý den válet, ale dokáže i celý den běhat. Je velice hodný, poslušný a snášenlivý, ať s ostatními pejsky a zvířaty, nebo s dětmi a staršími lidmi. Hodí se do bytu – pokud se tam vejde, i na zahradu.

Bertík

Bertík je pětiletý labrador, který povahou není žádný beránek a nehodí se k dětem. Ale je to dobrý hlídač, který svědomitě ohlídá byt, domek i zahradu. Své páníky bude vítat, poslouchat a bude to dobrý parťák, jiná zvířata kolem sebe nesnese, leda fenky, ale i ty fenky si vybírá.

Štefi

Štefi je hodný a poslušný osmiletý voříšek, který se přizpůsobí páníkovi. Buď se bude celé dny válet a zahálet, nebo bude běhat a skotačit. Snese se se všemi zvířaty a pejsky a je vhodný k velkým dětem i starším lidem, ať do bytu, nebo do domu se zahradou. Je to naprostý flegmatik.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD