Nabídka koček a psů z Kozlů u České Lípy

Útulek pro opuštěná zvířata BONA, o.p.s.
Kozly 35, okr. Česká Lípa
tel. čísla: 736 271 294 a 487 824 371
č. účtu: 169 460 096 / 0600
www.kocky-bona.net

Borek

Borek je sedmiletý huňatý kříženec se velmi slušivým zlatým odstínem. Borek je moc hodný a veselý pejsek, který se hodí spíše ke starším lidem. Pejsek totiž potřebuje někoho, kdo by něj měl hodně času a bude se mu věnovat. Pak z něj bude skvělý parťák. Borek je zvyklý na pobyt na zahradě u domečku s dobře oplocenou zahradou a bydlením uvnitř v teple.

Charlie

Kříženec amerického pitbulteriéra Charlie je tři roky starý. Svým vzhledem budí respekt, ale je to pejsek, který miluje lidi a pokud máte hračku na přetahování, získáte si jeho srdce okamžitě. Charlie potřebuje být součástí aktivní rodiny, má energie a temperamentu na rozdávání.

Čert

Čert je pětiletý kříženec. Je to hodný pejsek, celkem vychovaný. Bude se vám s ním žít pěkně. Čertík je k lidem velmi přátelský. Hledáme pro něj aktivní rodinu, která s ním bude chodit na procházky a výlety a ochotně s ním trávit svůj volný čas.

Jess

Asi tříletý kříženec Jess bude skvělým parťákem do rodiny s odrostlými dětmi. Klidně by mohl dělat také společnost staršímu aktivnímu člověku, protože potřebuje delší procházky, aby zkrotil přebytek svého temperamentu. Jess se nejlépe hodí do domku se zahradou. Pobývá totiž velmi rád venku. Pobyt na zahradě ale procházky nenahradí. Na to nezapomínejte.

Jeniffer

Dvouletá kočička Jeniffer je mazlivá a hodná, ale nehodí se k malým dětem. Starší člověk by ale jistě její společnost ocenil. Svou spokojenost vám dá Jeniffer najevo hlasitým vrněním. Nenechte ji příliš dlouho čekat. Kočička je kastrovaná.

Lara

Laře jsou dva roky. Je kastrovaná. Je to kočičí osobnost, která vyžaduje respekt. Na pohlazení musí mít náladu. Není ale důvod obávat se toho, že byste si s ní nerozuměli. Pokud dáte Laře dostatek prostoru, bude se vám spolu pěkné žít.

Majka

Čtyřletá Majka je hodná kočička. Uvítala by domov v klidném prostředí a tam, kde by byla zvířecím jedináčkem. Ráda pozoruje dění za oknem, vyvaluje se na teplém místečku a nechá se pomazlit. Majka je kastrovaná.

Rezík

Rezík je tříletý kastrovaný kocourek. Je to přítulný rošťák, snese se se všemi kočičími kamarády, a dokonce i s pejsky. Prostě ideál. Hledáte do své rodiny zvířecího člena? Rezík čeká.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD