Nabídka koček z Mochova

Útulek Tlapky Mochov
Mochov, Praha – východ
tel. č: 733 653 114
č. účtu: 270 029 43 95 / 2010
www.tlapkymochov.cz

Poldík

Poldík je roční kocourek, kterému se jeho zvědavost a pudy nekastrovaného kocoura staly osudným. Je po ošklivé nehodě s autem a má bohužel nevratně poškozený malý mozeček. V důsledku toho špatně koordinuje svůj pohyb. Je to ale velký bojovník a mazel k pohledání, který si ze svého hendikepu nic nedělá. Poldík je kastrovaný.

Dola

Nejmladší útulkové kotě Dola je zároveň koťátkem nejzlobivějším a nejzvědavějším. Teprve dvouměsíční kočička se do útulku dostala ve věku pouhých čtrnácti dnů z okapu jedné výrobní haly. Kotě nejdříve dostávalo umělé mléko a pak se ho ujala kočka Duha, která měla v té době svoje koťata. Naučila Dolinku vše potřebné a do života ji vybavila co nejlépe. Vzhledem k tomu, že Dola je velmi temperamentní zvířátko, hodila by se nejlépe do akční rodiny s dětmi.

Mráček a Obláček

Kocourci Mráček a Obláček se narodili v útulku. Jsou to náramní mazlové, dobře vychovaní a dosti temperamentní. No, ale co byste od koťat čekali jiného? Samá hra a lumpárny. Do adopce by rádi šli spolu, ale není to nezbytné. Z vlastní zkušenosti však radím: nebojte se toho. Dvě kočičky se lépe zabaví, když nebudete doma a užijete si s nimi dvojnásobnou nálož legrace.

Ká je roční kočička. Má krásnou šedou barvu a je to takové nespoutané klubko energie. Kočička Ká je kastrovaná i očkovaná a bohužel také FeLV pozitivní. Hledáme proto rodinu s kočičkou stejně postiženou, nebo domov v rodině, kde bude zvířecím jedináčkem.

Jeroným

Jeroným je úžasný asi roční kočičí kluk, který se učí mazlit. A nutno podotknout, že se mu to velmi zamlouvá. Pochází z Prahy, kde byl v rámci kastračního programu odchycen a umístěn do útulku. Čeká ho očkování a pak už může jít do nového domova. Neváhejte, v Jeronýmovi získáte bezvadného kočičího kamaráda.

Lokotka

Lokotka, celým jménem Lokomotiva von Brandýs, je dvouletá kočka. Je velmi milá a mazlivá. Jako maličké kotě přežila panleukopenii a v důsledku toho má poškozenou motoriku. Na první pohled to na ní ani nepoznáte, jen když pospíchá, předbíhají se jí zadní nožičky. Pro Lokotku hledáme domov v klidném prostředí a u hodných lidí, kteří by jí dopřáli náruč plnou lásky.

Pošta

Velmi klidná a nenáročná kočička Pošta je asi deset let stará. Zajímá vás, proč dostala tak zvláštní jméno? Do útulku ji přivezl doručovatel balíků z místní pošty, ke kterému se přitoulala při jedné vykládce. Pán do útulku vozí často zásilky a ví, že tu bude o Poštu dobře postaráno. Ale bezpečný domov žádný útulek nahradit nedokáže. Dopřeje někdo kočičce Poště dožití v láskyplném domácím prostředí?

Noah

Noah je roční kluk, kterému lidi moc ublížili. Přišel o celou zadní nožku. Při revizi rány bylo zjištěno záměrné poškození a částečná amputace ostrým předmětem. Kolik si kocourek musel zažít bolesti a strachu si nikdo nechceme ani domýšlet. Vyrostl z něj opatrný kocourek, který se moc rád mazlí a nechává se hladit. Jen mu musíte dát šanci, aby se přesvědčil o tom, že vám může věřit.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD