Nabídka psů z Děčína

Městský útulek pro toulavá a opuštěná zvířata
Pod Chlumem 408
Děčín III
tel: 605 801 617
Č. ú. 19-921402389/0800 VS 3410142321
www.utulek-decin.estranky.cz

Elza

Elza je desetiletá fenka německého ovčáka. Do útulku přišla s vleklými problémy s uchem, které vyřešila amputace. Elze to v životě nepřekáží, je to báječná a čiperná holka. Ráda baští, musí se jí hlídat krmení. Miluje lidskou společnost, ovšem psí konkurenci nemusí. Je ideální ke staršímu člověku jak do bytu, tak k domku.

Fík

Fík je dvouletý kříženec labradora. Je kontaktní, mazlivý a nabitý energií. Je ideální k akčnímu, sportovně založenému člověku, který mu dopřeje dostatek pohybu a bydlení nejlépe u domku se zahradou. S některými fenkami se snáší, psí samce ale nemusí. Bude výborným kamarádem do rodiny k odrostlým dětem a velkou zahradou.

Marlon

Marlon je dvouletý rotvajler. Když přišel do útulku, bál se prudkých pohybů, a bylo vidět, že dříve se k němu moc dobře nechovali. V útulku se rozkoukal a nabyl sebevědomí. Je to silný, temperamentní mladý pes, který potřebuje výcvik. Není vhodný k dětem a začátečníkům. A cizí pejsky nemusí

Barney

Barney je mladý kříženec labradora a rotvajlera. Svou velikostí budí respekt, ale v jádru je to milý chlapík, který se rád pomazlí a za pamlsek udělá pomyšlení. Barney bude ideální parťák k domku se zahradou, kde bude mít dostatek pohybu a bude hlídat. Doporučujeme ho k odrostlým dětem.

Ray

Ray je tříletý kříženec belgického ovčáka. Byl nalezen v žalostném stavu, vyhublý na kost. V útulku ho dali dohromady, přibral a těší se na nový domov. Ray má povahu belgického ovčáka. Je temperamentní, bystrý a chce pracovat. Je ideální pro akčního pána, který na něj bude mít čas a pověnuje se mu jak po psychické, tak i fyzické stránce.

Black

Black je rok a půlletý kříženec ovčáka. Je to mladý pes plný energie, jen tak se neunaví. Na seznámení s cizím člověkem potřebuje chvilku čas, ale za chvíli je velký kamarád. Je vhodný k aktivním lidem, kteří milují pohyb, přírodu a budou se mu věnovat. Black potřebuje výchovu a alespoň základní výcvik. Za věnovanou péči se pánovi odmění věrností a ochranou.

Čad

Čad je dvouapůlletý rotvajler. Je to statný pes, který si je vědom své síly. K mužům je zpočátku opatrný, ale brzy si zvykne a je v pohodě. Byl by ideální na hlídání, to mu jde báječně. Nedoporučujeme ho do rodiny k dětem, spíše jen k dospělým, kteří mají s těmito plemeny zkušenosti.

Blacky

Blacky je čtyřletý kříženec ovčáka. Je to temperamentní a veselé šídlo, rád se mazlí a miluje pamlsky. Byl by velmi spokojený u domu se zahradou, kde by měl dostatek pohybu a mohl by hlídat. Je to velký a silný pes, který moc nemusí konkurenci samců.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD