Nabídka koček z Dobříně

Kočičí domov Sluníčko, z.s.
Sokolská 158, Dobříň
tel. číslo: 607 245 648
číslo účtu: 250 043 85 42 / 2010
www.kocicidomovslunicko.cz
www.facebook.com/kocicidomovslunicko

Boxík

Boxík je asi dvouletý kocourek. Jednoho dne se ocitl na okraji obce Bechlín, vybral si první dům a dožadoval se bydlení. Majitelé Boxíka zabalili do krabice a přivezli do Sluníčka. Kocourek byl zablešený, měl boláky na krku a silnou rýmu. Teď už je ale zdravý a užívá si života plnými doušky. Boxík je veselý, mazlivý a kontaktní kocourek, ničeho se nebojí a nejraději by bydlel s lidmi uvnitř domečku a přístupem ven na zahrádku.

Mike

Dvouletý kocourek Mike přišel do Sluníčka ještě s dalšími jedenácti kočičkami od starší paní z obce nedaleko Litoměřic. Paní je důchodkyně, nikdy si žádnou kočku sama nepořídila, ale nedokázala se s čistým svědomím dívat na tu bídu kočičí, tak se starala, seč jí síly stačily. Všechny kočičky se k ní postupem času přistěhovaly z okolí, asi se v kočkosvětě rozneslo, že se tam „dobře vaří.“ Paní ale bohužel těžce onemocněla, tak se odhodlala požádat Kočičí domov Sluníčko o pomoc. A tk mi dovolte představit vám Mika. Je to moc hodný a nekonfliktní kocourek. Je kastrovaný a očkovaný. Vidíte, že se mu dobře daří, je krásně tlusťoučký. Mike by v novém domově uvítal mladého kočičího kamaráda.

Perla

Kočička Perla byla přijata do Sluníčka březí a ve špatném výživovém stavu. Její porod nebyl úplně lehký, koťátka přišla na svět císařským řezem. Vše naštěstí skončilo happyendem a Perla se stala – i přes svůj téměř kotěcí věk – starostlivou maminku pěti maličkých koťátek. Koťátka už jsou dávno samostatná, a tak by bylo skvělé, aby si Perla konečně mohla užívat života, jaký si zaslouží. Hledáme pro ni láskyplný domov u hodných lidí. Perle je rok a je velice milá a mazlivá.

Bohemka

Asi dvouletá černobílá kočička Bohemka přišla do útulku i s šesti maličkými koťátky. Rodinka byla odchycena v zahrádkářské kolonii. Bohemka už koťata odchovala a nyní se rozhlíží po domově pro sebe. Je milá, nekonfliktní, ale zpočátku trochu opatrná. Pokud jí dáte čas na rozkoukanou, brzy se projeví v celé své kráse a vy budete mít doma milou a mazlivou kočičku, která vám vnese do života hodně radosti.

Soplík

Kocourek Soplík byl nalezen ve špatném zdravotním stavu. Měl dýchací problémy, byl apatický. Absolvoval dlouho léčbu, která rýmu zčásti vyléčila, avšak další vyšetření ukázala, že je Soplík pozitivní na virovou kočičí leukémii. S touto nemocí může žít mnoho dalších let, ale musí být v domácnosti jedinou kočkou bez možnosti výběhu ven. Pro lidi nepředstavuje toto kočičí onemocnění žádné riziko. V útulku musí Soplík žít v izolaci, což velmi špatně snáší. Proto se za něj velmi přimlouvám. Dopřejte mu domov, který si zaslouží. Kocourkovi je pět let.

Loretek

Loretek je úžasný, kulaťoučký, hravý a nekonfliktní černý kocourek. Je mu rok. Do útulku přišel už jako malé kotě. Začátkem letošního roku našel domov i se svou kotěcí kamarádkou Tamarkou, ale během několika měsíců byla obě koťata vrácena zpátky do Sluníčka. Loretkova kamarádka Tamarka už dávno našla nový domov, ale Loretek v útulku na své štěstí teprve čeká. Je zvyklý žít v bytě, určitě by však nepohrdl nabídkou výletů po bezpečné zahrádce.

Mňoukálek

Asi tříletý kocourek Mňoukálek seděl dva dny v tuhých mrazech na stejném místě u silnice v Roudnici nad Labem. Nakonec se ho zželelo jedné hodné paní, která kolem něj chodila do práce, vzala ho a odvezla do Sluníčka. Jméno si kocourek vysloužil díky neustálému mňoukání, vůbec se mu totiž nelíbilo v kotci. Novým domovem by pro Mňoukálka měl být domeček se zahrádkou. Aby se mohl doma v teple vyspat, nacpat si bříško dobrou stravou a pak dovádět venku na zahrádce. To je Mňoukálkova představa šťastného života.

Aluška

Aluška je velmi hodná kočička. Chvilku jí trvá, než se s novým člověkem skamarádí, ale při troše trpělivosti se v novém domově rychle promění v úžasného mazlíčka. Loni se tříletá Aluška ocitla v obci Lounky i se svými maličkými dětmi, které ukryla na jedné opuštěné zahrádce. Koťata už dávno nové domovy našla, Aluška v útulku čeká už více než rok. Uvítala by bydlení v domku se zahrádkou. Najde díky vám své štěstí?

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD