Nabídka psů z Rudolic

Městský útulek Most - Rudolice
Školní 9, Rudolice - Most
Tel. 476 703 605 nebo 602 432 302
Č. ú. 252248-491/0100
www.utulek-most.estranky.cz/

Chita

Chita je šestiletá kříženka. Zpočátku byla k neznámým docela bázlivá, ale dnes je to pohodová, klidná a vyrovnaná fenka. Vyrůstala v bytě někde v Mostě a je v dobré kondici. Nevadí jí, když budete v práci. Bude zatím dobře hlídat a těšit se na váš příchod. Bude to věrná kamarádka pro osamoceného člověka i v rodině.

Bibina

Bibina je šestiletá kříženka, nalezená v Mostě. Po odchovu štěňat vyžaduje stálou lidskou pozornost, jinak je smutná a teskní. S jinými pejsky nemá žádný problém. Hledá zkušeného osvojitele, který by se jí věnoval.

Tar

Tar je jedenapůlletý temperamentní kříženec byl nalezený uvázaný u kostela. Vyrůstal dosud bez výcviku, proto potřebuje jako osvojitele zkušeného, trpělivého a laskavého pejskaře. Tar potřebuje hodně pohybu a zaměstnat, aby se unavil a zklidnil.

Čuk

Čuk je čtyřletý až šestiletý pejsek loveckého plemene slídič nebo křepelák. Potřebuje hodně pohybu, každodenní vycházky do přírody. Bylo by mu nejlépe u myslivce a se svým o něco starším parťákem Gekem, protože oba byli nalezeni, jak v Mostě pobíhají spolu. Není to však podmínkou.

Gek

Geka přivezli do útulku s o něco mladším Čukem. Je to také slídič nebo křepelák. Potřebuje hodně pohybu a těší se, že si je s Čukem vezme nějaký lesník a budou se moci prohánět ve svém ideálním prostředí. Může však odejít i sám. Pobíhání po Mostě pro ně nebylo to pravé

Filip

Filip je tříletý až čtyřletý, velice temperamentní pejsek, středního vzrůstu, trošku tvrdohlavý, nerad poslouchá povely, osvojitel zkušený pejskař. Určitě ne k dětem. Má rád venčení a společnost druhých pejsků. Nalezen pobíhající v Mostě.

Terezka

Terezka je šestiletá kříženka středního vzrůstu, klidné a vyrovnané povahy. Žila u rodinného domku se zahrádkou, proto by jí bylo dobře v podobném prostředí nebo na dvorku u starších osvojitelů. Další psí kamarád by jí nevadil.

Bára

Bára je tříbarevná osmiletá bíglice. Nového osvojitele si rychle zamiluje. Jako lovecké plemeno a honič je velice aktivní, potřebuje každodenní dlouhé procházky. Ale pozor! Když se bígl pustí na volno v přírodě a narazí na stopu zvěře, špatně se odvolává ze stopy, tak je třeba si Báru hlídat.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD