Nabídka psů z Volenice

Dog center Ajax
Volenice
26272 Březnice
tel.: 602485252
č. ú.: 529282319/0800
www.dogcenter.cz

Argo

Čtyřletý pes argentinské dogy Argo je v útulku krátce. Je k lidem velice hodný, kontaktní. Hodí se do bytu, jelikož je čistotný. Na ostatní psy nereaguje, avšak s přihlédnutím k plemenu se nedoporučuje kontakt s jiným psem bez náhubku.

Jára

Jára je tříletý kříženec kokršpaněla, přátelský jak k lidem, tak k pejskům. Má opakované záněty v očích, takže se mu musí jednou denně nakapat do očí kapky. Je velmi společenský a hodný a hledá stejně založeného páníka.

Lady

Šestiletá labradorka Lady je černý anděl. Hodná, klidná, inteligentní, přátelská a poslušná, co víc si od pejska přát. Je vhodná pro každého, ať do bytu, tak na zahrádku k domku.

Mája

Mája je mladičká černošedá kříženka pudla, není jí ještě ani rok. Byla odebrána policií z nevhodných podmínek o bývalého majitele, ale na lidi nezanevřela, naopak je vděčná za každé pohlazení. Bude na vás viset očima.

Pinďa

Pinďa je čtyřletý černobílý kříženec jack russela. Je to typický představitel sebevědomého vesnického voříška. Dobře hlídá a své majitele miluje. Nedoporučuje se do bytu, nemá hygienické návyky a snaží se vše hamounsky označkovat.

Lena

Pětiletá kříženka knírače Lena je klidná a přátelská fenka, která vám za každý pamlsek i slovo bude vděčná. Má trochu problémy se zrakem, ale u starších lidí na zahrádce jí nic vadit nebude.

Sára

Sára je ani ne roční kříženka německého ovčáka, veselá, milá a přátelská kamarádka. Byla nalezena v Újezdě u Vodňan a hodila by se do rodiny s dětmi nebo k aktivnímu páníkovi. Zatím je povahou štěně a potřebuje trochu toho výcviku, ale bude z ní skvělá fena.

Čert

Čert je hodný, poslušný a přátelský kříženec, kterému jsou asi čtyři roky. Policie ho našla, jak se potuloval po Rožmitále a hledal své páníky. Je vychovaný, hodí se pro každého majitele, protože je čistotný a nekonfliktní.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD