Nabídka koček z Úpořin u Teplic

Fousek z.s.
Úpořiny u Teplic
tel. číslo: 723 489 796
č. účtu: 220 011 43 00 / 2010
www.fousek-kocky.cz

Davídek

Davídek je asi čtyřletý kastrovaný kocour. Do útulku se dostal celý umazaný, s pokousanými třísly, takže se musel chvíli léčit antibiotiky. Venku asi sloužil jako fackovací panák větším kocourům. Davídek je velice klidný, hodný, a bezkonfliktní kocourek. Hodí se jak do bytu, tak do domku se zahrádkou. Bude vděčný za bezpečný domov, pohlazení a lidskou společnost.

Ester

Kočička Ester se krčila u jednoho teplického domu v křoví a čekala na jídlo. Vypadá to, že byla zvyklá žít v bytě a někoho omrzela. Esterka je klidná kastrovaná kočička mladšího věku. V útulku se jí nelíbí. Na ostatní kočičky syčí a odhání je od sebe. Moc by potřebovala nový domov. Hodila by se spíše do klidné domácnosti a určitě by byla velmi příjemnou společnicí i pro staršího člověka.

Edvard

Sotva odrostlé kotě Edvard bylo nalezeno s ostříhanou srstí a nemocnou kůží. Koťátko bylo vyhublé a vyděšené. Teď už je z Edíka pěkný mladý kočičí kluk, kterého brzy čeká kastrace. Eda je velký mazel. Miluje společnost lidí i ostatních koček. Těší se, a my s ním, že se konečně dočká rodiny, kde ho budou milovat a ocení jeho skvělou povahu.

Luděček a Lukášek

Bráškové Luděček a Lukášek byli nalezeni vloni na podzim v zahrádkářské kolonii, kde se krmí a kastrují divoké kočky, takže bylo hned poznat, že je tam někdo odložil, jako neudaná koťata. Kocourci byli zablešení, hubení, apatičtí. Bez lidské pomoci by to sami na ulici nezvládli. V útulku se dostali do formy, čeká je ještě kastrace. Jsou hodní a společenští. Do nového domova by ideálně měli jít společně, ale není to podmínkou.

Bertina a Bublina

Kočičky Bertina a Bublina jsou z pěti koťat, která byla dovezena z jedné teplické firmy. Ostatní tři koťata už domov mají, teď jsou na řadě Bertina a Bublina. Obě mají rády společnost ostatních koček, proto by bylo fajn, kdyby se pro ně podařilo najít společný domov. Jsou zvyklé na život v bytě, po kastraci by se jim ale mohl zalíbit i pobyt na zahrádce.

Gery

Desetiletá Gery strávila i se svými koťaty život na stavbě dálnice D8. Když se vloni na podzim dálnice dokončila, stavaři začali balit a čičiny by zůstaly mezi poli a dálnicemi opuštěné a bez krmení. Část jich proto skončila v místním útulku, jiné se podařilo umístit v nejrůznějších depozitech a některé kočičky už našly nové domovy. Pokud se vám Gery líbí, nenechte ji dlouho čekat. Je to klidná a hodná kočka, které se v útulku moc nelíbí. Hodila by se do bytu ke starším hodným lidem, kde by strávila podzim života.

Anička

Roční Anička je velmi hodná, milá a mazlivá kočička. Pochází ze zahrádkářské kolonie. Původní panička se jí zbavila poté, co zjistila, že Anička čeká koťata. Vzala ji a hodila přes plot k sousedům. Ti se postarali, počkali, až se narodí koťata a pak se obrátili na místní útulek s prosbou o pomoc s umístěním kočiček. Anička má velmi mírnou a vstřícnou povahu. Je nekonfliktní, jiné kočičky jí nevadí. Uvítá domov jak v bytě, tak v domku se zahradou. Anička je kastrovaná.

Zdenda

Kocourek Zdenda si užil své. Byl nalezen v obci poblíž Teplic a vypadal hrozně. Měl vypelichanou srst, kůži plnou strupů, byl vyhladovělý a smutný. V útulku prošel léčbou, podstoupil kastraci a nyní je z něj kluk jako buk. Povahu má klidnou, je hodný, mazlivý. Spokojený bude s člověkem, který mu dopřeje klid a pohodu, plnou misku a spoustu lásky.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD