Nabídka koček z Dolních Měcholup

Útulek pro kočky Dolní Měcholupy
Dolnoměcholupská 58/27, Praha 10
tel. č.: 222 02 5929
www.upozpraha.cz

Fredy

Fredy je deset let starý orientální kocourek. Je to věrný společník milující procházky na vodítku. I přes svůj vyšší věk je stále velice aktivní a potřebuje někoho, kdo na něj bude mít dostatek času. Fredy by rád našel domov, kde by mohl být jako rozmazlovaný jedináček, jelikož přítomnost jiných koček nenese zrovna nejlíp.

Lucinka

Lucinku někdo záměrně vyhodil v přepravním boxu spolu s pelíškem, krmivem a dalšími chovatelskými potřebami. Lucinka si v útulku prošla dlouho léčbou a již brzy bude hledat nový domov. Pokud toužíte po sněhově bílé, elegantní kočičce, která je neustále pozitivně naladěná, je pro vás Lucinka tou správnou volbou.

Jofrrey

Jofrrey se dostal do útulku s ošklivou zlomeninou stehenní kosti, a proto u něj byla nezbytně nutná operace. Vše se nádherně hojí a díky pravidelným rehabilitacím začíná kocourek nožičku pomalu zatěžovat. Je to mladý uličník, neposedný jak pytel blech. Udržet ho v klidu je nadlidský úkol. Díky svému handicapu by Jofrrey potřeboval bydlet v bytě, nebo v domečku bez přístupu ven. Kocourkovi je přibližně půl roku a rád by našel hodného páníčka nebo paničku se kterými by si užil hodně legrace.

Smolíček

Kocourkovi Smolíčkovi zatím štěstí příliš nepřálo. Do útulku se dostal v kritickém stavu. Přišel vážně zraněný, nejspíš po srážce s autem. Ošklivě zlomenou nožičku se podařilo zachránit, ale Smolíčkův ocásek byl bohužel v takové stavu, že všechna snaha o jeho záchranu byla marná. I přes veškeré útrapy, kterými si tento mladý roční kocourek prošel, se Smolíček vzpamatoval. Je to statečný a velice milý kočičí kluk. Smolíček hledá spřízněnou duši, které nebude vadit jeho drobný handicap a která mu vynahradí veškeré utrpení, které až dosud zažil.

Matyáš

Kocourka Matyáše nalezla hlídka Městské policie v pražských Malešicích. První dny v útulku byl nedůvěřivý, ale pak zjistil, že teplý pelíšek a neustále plná mistička jsou docela fajn. Nyní už se hlazení doslova dožaduje. Matyáš bude pro nového majitele věrným, domácím společníkem.

Mája?a?Pája

Mája a Pája. Naprosto úžasná pětiměsíční koťecí banda se našla ve škole v Kobylisích. Zda se tato neposedná koťata chtěla ve školních lavicích něčemu přiučit, anebo je ve škole někdo záměrně odložil, se nepodařilo zjistit. Pája je krásný, černobílý kocourek a jeho sestřička Mája má překrásně zbarvený tříbarevný kožíšek. Spolu tvoří správné kočičí komando, ale není podmínkou, aby do nového domova odcházeli společně, i když oni by rádi. Přijeďte si do útulku pro pořádnou dávku kočičího štěstí.

Berta

Berta je vznešená kočičí aristokratka. Její nádherný modře zbarvený kožíšek doslova nabádá k neustálému hlazení. Bertička se našla v Praze 5 v Košířích. Zmateně pobíhala po ulici a hledala svého majitele. Zda se ztratila, nebo jí někdo vyhodil, nevíme. Zatím stále čeká, zda si pro ni její majitel do útulku nepřijde. Pokud znáte Bertu a víte, komu patří, kontaktujte prosím útulek.

Meduňka a Třezalka

Tyto dvě nádherné kočičí slečny byly nalezeny v pražských Řeporyjích. Jsou přibližně půl roku staré a společně tvoří nerozlučnou dvojku. Jedna o druhou náramně pečují a nejraději by do nového domova odešly společně. Meduňka i Třezalka budou skvělými kamarádkami a věrnými společnicemi do klidné domácnosti bez malých dětí.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD