Nabídka psů z Hrachova

Domov fauny
Hrachov 13
Krásná Hora nad Vltavou
tel. číslo: 724 133 399
č. účtu: 4200343508/6800
www.domovfauny.cz

Rondo a Čiko

Rondo a Čiko jsou psí bráchové, asi desetiletí ohaři, kteří byli odchyceni v Černošicích, kde o ně majitel nejevil zájem. Dostal se do finančních problémů a pejsky už nechce. Jsou to temperamentní pejsci, plní elánu. Proto se hodí k aktivním lidem a k domku se zahradou. Jsou to hodní kluci, ale jak zmerčí zvěř, tak tradá za ní.

Snoopy

Snoopy je osmiletý pes plemene Cane Corso. Potuloval se v obci Jince. Původní majitel ho opustil a nechal na ulici. Je zpočátku nedůvěřivý a budí respekt. Ale když se seznámí a pán mu věnuje dost času, stane se z něj mazel. Snoopy bude šťastný na zahradě bez dalších pejsků.

Ben

Ben je dvanáctiletý německý ovčák. Do útulku se dostal jako vysloužilý hlídač, který už nezvládal střežit objekt. Je to moc hodný a bezproblémový pejsek, který si zaslouží být konečně hýčkán a mít svůj teplý pelech bez nároků.

Sindy

Sindy je dvanáctiletá fena belgického ovčáka. Do útulku se dostala poté, co byla odebrána z nevyhovujících podmínek. Fenka je hodně bázlivá a vzhledem k tomu, co si prožila, už lidem moc nevěří. Trvá dlouho, než k někomu přivykne. Ale je to psí zlatíčko.

Charlie

Charlie je devítiletý kříženec retrívra a staforda. V životě moc hezkého nezažil. Majitel ho nechával osamoceného na zahradě, kam za ním jednou měsíčně dojížděl. Pejsek byl odkázán na to, co mu přes plot dali k snědku kolemjdoucí. Je vhodný k domku se zahradou a jako jedináček.

Brita

Brita je dvanáctiletá fenka německého ovčáka. Do útulku se dostala jako do výslužby, když přestala hlídat objekt. Je to moc hodná fenečka. A bude ráda za domek se zahrádkou a i doma u krbu jí bude dobře.

Sem

Sem je sedmiletý kříženec retrívra. Zemřel mu majitel. Je zpočátku nedůvěřivý, ale když se rozkouká, je z něj pohodář. Páneček mu dopřával, proto teď drží dietu a pomalu se mu navrací kondička. Byl zvyklý žít v bytě, ale bude se mu líbit i na zahradě. Sem je samorost, takže bez dalších pejsků.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD