Nabídka koček

Chlupáči v nouzi, z.s.
Lounín 34 – Tmaň
okres Beroun
tel: 604 519 377
č. účtu: 2400616217/2010
www.utulek-kocky-chlupacivnouzi.cz

Natálka

Natálka je kočka-smolař, už dvakrát se do útulku vrátila, nemá se totiž ráda se psy. Taky se nehodí do rodiny se zcela malými dětmi. Jinak je moc hodná, je zdravá a kastrovaná.

Denis

Denis je rok a půl starý kocourek, který pochází ze statku, kde se přemnožily kočky a staly se nežádoucí. Denis je milý a kontaktní kocourek, vhodný do bytu i domku, všude bude rád za teplý pelíšek.

Elíza

Elíza je dvouletá roztomilá mourinka, odchycena s dalšími kočkami v obci Křivoklát. Všechny byly hladové a žebraly o kousek jídla u místního obchodu. Elíza je přítulná a vděčná kočička, vhodná jako jedináček do bytu nebo do domku se zahradou.

Simonek

Dvouletý Simonek byl nalezen v chatařské oblasti. Už jednou zažil umístění, ale noví majitelé ho vrátili. Simonek potřebuje trpělivé lidi a chvíli času, než si na nové prostředí zvykne. Je vhodný do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu.

Mára

Rok a půl starý kocourek Mára se toulal několik dní u benzínové pumpy v Kladně, kde mu hrozilo nebezpečí od projíždějících aut. Škemral tu o trochu jídla a pití. Mára je mazlivý kocourek vhodný do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu.

Zrzek

Zrzek je pětiletý krásný kocour, který se asi rok potuloval na sídlišti. Jídlo hledal u popelnic. Ale začal mít zdravotní problémy, a tak se dostal do útulku. Moc mu prospěla pravidelná strava a základní ošetření, odčervení a odblešení. Už se moc těší do nového domova, ať do bytu nebo do domku se zahrádkou, ale pouze jako jedináček.

Vanda

Vanda je roční kočička. Pochází od majitele, kterému se vymkla situace s nekastrovanými kočkami. Požádal o pomoc útulek, kde kočičky včetně Vandy vykastrovali a z Vandy je milá malá rošťanda, vlastně ještě kotě. Je hravá, zvědavá a hodí se do bytu i do domku se zahradou.

Marcel

Marcel je rok a půl starý mourovatý kocourek, který se toulal hladový na sídlišti v Praze. Kocourka bohužel nikdo nehledal, a tak skončil v azylu. Marcel je mazel vhodný pouze do bytu, a to ještě jako jedináček nebo nanejvýš k jedné kočce.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD