Nabídka psů z Hradečnice

Městský psí útulek, Technické služby Hradec Králové
Hradečnice 1980
tel. č.: 495 497 075, 731 131 227
č. účtu: 636 270 217 / 0100, variabilní symbol: 23
www.tshk.cz/utulek/cs

Janek

Janek je krásný dvouletý kříženec border kolie. Potřebuje velké množství pohybu. Je to pejsek venkovní, k domku se zahrádkou. Byl nalezen v Hradci Králové v polovině června letošního roku.

Black

Black byl vyhozen z auta v Nechanicích. Je to středně velký dobře osvalený kříženec. Je v něm plno radosti, má velice rád lidi, ale pejsky nemusí. Blackovi je necelých pět let. Líbilo by se mu v domku s dvorečkem a zahrádkou s možností pobytu uvnitř domu.

Lenka

Nádherná roční kříženka rotvajlera Lenka zůstala sama po odjezdu původní majitelky do zahraničí. Lenka je temperamentní pes, výborně hlídá. Neznámým lidem nedůvěřuje, proto se nehodí k dětem. Je vhodná pro člověka, který má zkušenosti s chovem psů.

Blesk

Blesk je osmiletý hrubosrstý kříženec. Velmi rád chodí na procházky. Také dobře hlídá. Blesk je nenáročný pejsek zvyklý na celoroční pobyt venku. Samozřejmě v dobře zateplené boudě a v péči lidí, kteří ho budou mít rádi a budou s ním chtít trávit volný čas. A já si myslím, že by se mu líbilo i v bytě. Viď, Blesku…

Elza

Dvouletá brazilská fila Elza půjde do rukou člověku, který má kynologické zkušenosti. Fenka je milé a přátelské povahy, s vrozenými vlastnostmi hlídacího psa. Určitě se nehodí do společnosti jiných zvířat. Potřebuje pevné, ale laskavé vedení.

Bak

Roční kříženec Bak je temperamentní, ale přítulný pejsek. Zkrátka ideální společník do sportovně založené rodiny. Je to nalezenec z Hradce Králové. V útulku je nováčkem a rád by našel nový domov. Hodí se i k dětem.

Čertík

Devítiletý kříženec špice Čertík je v útulku ze všech pejsků nejdéle – už osm let! Asi právě proto, že při manipulaci jemu nelibé, například při nasazování náhubku, se dost vehementně brání. Jinak je Čiko přátelský, miluje dlouhé procházky a má velmi rád procházky. Pro svou povahu je vhodný pro zkušeného kynologa a do klidného prostředí.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD