Nabídka psů

Psí útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad
Tel. 603523070
Č. ú.: 2191080267/0100
www.psiutulekbouchalka.cz

Klif, Buxík a Ritchi

Když se dvouletí psí bráškové Klif, Buxík a Ritchi dostali do útulku, neuměli vůbec nic, neznali pohlazení ani žádné procházky. Jen se báli a bránili se kousáním. Teď jsou to fešáci, připravení pobývat s vámi v bytě nebo domečku. Potřebují trpělivost, aby se zbavili bázlivosti, a budou z nich prima parťáci.

Rexík

Sedmiletý Rexík je kříženec německého ovčáka. Život k němu nebyl spravedlivý, protože přišel o svého milovaného pána a ocitl se v útulku. Je to úžasný, hodný, nenáročný a bezproblémový pejsek. Šťastný bude v klidu a u domku se zahrádkou.

Bucifal

Osmiletý kříženec bandoga Bucifal je takový „obr dobr“. V jeho velkém těle bije srdce vyrovnaného pohodáře, mazla i oddaného psa své rodině. K lidem je přátelský, pejsků si nevšímá, na vodítku je ovladatelný a poslušný. Ideální pro hlídání domku se zahradou s pelíškem uvnitř a k mazlení.

Lvíček

Lvíček je šestiletý kříženec sheltie. Má za sebou operaci oka, která dopadla velmi dobře. Neměl jednoduchý život a odnesl si z něj problém se srdíčkem, proto musí brát ráno a večer půl prášku. Doporučujeme ho staršímu pánovi, pro kterého to bude nejlepší parťák, vhodný jak do bytu, tak na zahrádku k domu. Lvíček je vděčný, milý a úžasný pejsek.

Jessinka

Sedmiletá Jessinka je veselá dáma, kříženka teriéra. Je hodná, nekonfliktní a přátelská. Bude jí dobře u domku se zahrádkou a v teplém pelíšku po láskyplném pohlazení.

Prcek

Tříletý kříženec knírače Prcek je akční, veselý a mazlivý psí kamarád, který se už rok nemůže dočkat nového pána. Na vodítku je zprvu nedočkavý, ale za chvíli se uklidní a je to výletní štramák, který je v přírodě jako doma. K domku se zahradou ideální psí člen rodiny.

Pacan

Pacan je šestiletý kříženec jezevčíka a baseta, vzhledem i chováním naprostý originál. Miluje drbání a válení se v trávě. Je to veselý brach vhodný do rodiny s dětmi. Zahradu vám oštěká, ale nikoho nepokouše.

Bubák

Bubák je sedmiletý kříženec pudla. Proč Bubák? Vydával strašidelné zvuky, když byl nalezen v křoví uvázaný na provaze. Cestu k jeho duši si budete muset najít, je ve vztazích zpočátku opatrný, ale pak projeví svou legrační povahu. U domku mu bude nejlépe.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD