Nabídka psů

Útulek pro opuštěná zvířata
Jimlín u Loun
tel: 604 451 258
transparentní účet: 212683421/0600
www.utulek-jimlin.cz

Lojza

Pětiletý kříženec teriéra Lojza je v útulku už více než rok, je to nalezenec, nejspíš s ním dříve někdo špatně zacházel, protože je stále lehce nedůvěřivý, ale lepší se, chodí rád na procházky, zná některé povely a hlavně svému novému páníkovi bude neskutečně vděčný.

Barbar

Kříženec německého ovčáka Barbar je v útulku skoro rok. Je to čtyřletý temperamentní a k lidem přátelský pejsek. Byl zabaven pro týrání, jeho majitelé se odstěhovali a nechali ho na řetězu, který měl zarostlý v krku. Potřebuje každodenní procházky, aby se proběhl, protože pobyt jen v kotci mu nesvědčí. Chůze na vodítku mu nedělá problém a na procházce si ostatních psů moc nevšímá, možná by uvítal společnost psího kamaráda.

Decker

Sedmiletý Decker je vůči jiným psům dominantní. Ač miluje lidskou přízeň a přítomnost lidí, je v útulku už téměř rok. Není rád zavřený v kotci, má rád procházky, na nichž chodí podle nohy. Užívá si každé pohlazení venčitelů a každý projev citu. Nedoporučujeme ho k jiným zvířatům, setkání se slepicemi nebo kachnami by nemuselo dobře dopadnout.

Brontík

Osmiletý Brontík je celkem mohutný kříženec německého ovčáka a labradorského retrívra. Na vodítku je klidný a chodí u nohy, zvládá i pobyt v přítomnosti velkého množství lidí. Umí povely sedni a lehni. Je kastrovaný. Cestování autem mu nevadí, ale z přepravní bedny není nadšený.

Čiva

Dvouapůlletá kříženka čivavy a bígla Čiva je v útulku od ledna. Je hravá a přátelská, ale ještě má na těle viditelné jizvy a kousance, jak jí někdo ubližoval. A už netrpělivě čeká na adopci. Je snášenlivá, sdílí kotec s další fenkou.

Lachy

Lachy je asi roční kříženka labradorského retrívra, kterou lidé našli, jak pobíhá po silnici. Je to temperamentní i empatická divoška… Takový veselý, bezstarostný blázínek. Má vrozenou deformaci packy, která se bude muset v budoucnu řešit, a zhoršenou funkci štítné žlázy. Dokáže sdílet kotec s jinými fenami, ale chce mít navrch. Jako správná labradorka miluje lidi a lidskou přízeň, kterou si hodně užívá.

Lada

Desetiletá Lada, kříženka stafordšírského teriéra, neměla zřejmě žádný pěkný psí život, o čemž svědčily jizvy po těle a lysiny na krku od řetězu, když se dostala do útulku. Teď už žádné stopy po týrání nejsou vidět, Lada si užívá kotec s další fenou, miluje procházky a těší se, že u nějakého hodného člověka pokojně dožije svůj psí úděl.

Olek

Osmiletý Olek, kříženec teriéra, dodnes ví, co je to výcvik. Umí totiž skvěle chodit na vodítku, krásně sedni, které dělá i bez povelu, pokud se venčitel zastaví, automaticky si sedá. Je to zkrátka elegán s vytříbenými způsoby, který miluje lidi a dobře se snáší i s pejsky. Má jen špatné zuby, ale to mu v navazování přátelství vůbec nevadí.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD