Nabídka psů a koček

Útulek Dášenka LOZ ČR
Lučany nad Nisou 627, okr. Jablonec nad Nisou
tel. č.: 606 472 619
č. účtu: 78-580 136 02 87 / 0100
www.dasenka-utulek.cz

Ráchel

Ráchel je asi roční kříženka ovčáka s labradorem. Je dobře stavěná a živená, je poslušná a velmi přátelská. Rádi ji svěříme do rukou zodpovědného páníčka, nebo paničky, kteří se budou Ráchel věnovat a navštěvovat s ní třeba kynologické cvičiště. Ocení to, je to totiž velmi energická psí holka. Ráchel je kastrovaná.

Boban

Kříženec jezevčíka a ovčáka Boban se dostal do útulku jako nechtěné dědictví. Bobánek si nejdříve musel zvyknout na nové prostředí, ale útulek pro něj moc není. Hledá novou šanci na dožití, nejlépe u staršího pána. Měl by bydlet v rodinném domku s oplocenou zahradou. Dětem nedůvěřuje. Boban je kastrovaný.

Dita

Dvanáctiletá kříženka pinče Dita už má leccos za sebou. Je zvyklá na život v bytě. Velmi ráda chodí na procházky. Svému člověku bude věrnou a milou společnicí. S ostatními pejsky se snáší dobře. Je kastrovaná. Ditunka by měla bydlet u staršího člověka, který už je v důchodu a na pejska bude mít čas. Když je doma sama, pláče.

Sam

Sam je jedenáctiletý fešák. Na svůj věk ale vůbec nevypadá. Je kamarádský, miluje procházky a delší výlety. Dalším jeho koníčkem je jídlo. Jakmile dáte Samovi nějakou dobrotu, máte nejvěrnějšího kámoše. V podstatě je všežravec a má dokonce rád i zeleninu. Neurazíte ho ani brokolicí. Samíka je ale dobré s jídlem trochu hlídat a dopřát mu dostatek pohybu, aby z něj nebyl na stará kolena cvalda. Je kastrovaný.

Denis

Zrzounek Denis je čtyřletý kříženec pinče. Je to klasický závislák milující svého pána nebo paničku. V útulku ze zpočátku dost trápil. Nyní už si zvykl a s ostatními pejsky si rád hraje. Hodil by se k aktivním lidem, kteří mu dopřejí hodně pohybu a budou s ním trávit co nejvíce času.

Bora

Najdeme hodného člověka pro desetiletou jezevčici Borinku? Je to milá a poslušná fenečka. Je zvyklá bydlet doma v bytě, ale miluje výletování do přírody. Borinka je kastrovaná, trochu boubelatá, ale na svůj věk štramanda. Určitě se nehodí do rodiny, mají kočičky. Jakmile Borka nějakou číču objeví, není s ní řeč a nezapře v sobě loveckého psa.

Thelma a Luisa

Dvě tříleté kočičky-sestřičky. Holky jsou moc milé, mazlivé a nebojácné. Hledáme pro ně bydlení pouze v bytě, protože v původním domově ven nechodily. Jsou kastrované a do adopce je nabízíme pouze spolu.

Osiřelá koťata

Pět malých kočičích miminek se dostalo do útulku, když jim bylo deset dní. Jejich maminku srazilo auto. Miminka mají chuť do života a plno energie. Nyní jsou ještě maličká, je jim asi dvacet dní, ale mají chuť do života a plno energie. Věříme, že všechno dobře zvládnou a v dospělosti z nich budou šikovné kočičky. Prozatím jim můžete držet palce a případní zájemci si mohou nějakého drobečka zamluvit. Do adopce půjdou ve stáří cca dvou měsíců. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD