Nabídka psů

Městský útulek pro psy
Hradečnice 1980, Hradec Králové
tel.: 495 497 075, 731 131 227
č. účtu: 636270217/0100, variabilní symbol: 23
www.tshk.cz/utulek

Harry

Harry zaujme na první pohled svým krásným zevnějškem. Je to dvouletý kříženec německého ovčáka. Je bázlivější, ale má přátelskou povahu. Harry je pejsek pro člověka, který má kynologické zkušenosti. Nejlépe by se mu líbilo v domku se zahrádkou.

Šmudla

Šmudla je krásný německý špic. Je to zdatný hlídač, vhodný k volnému chovu na zahradě, kde bude mít kotec s dobře zateplenou boudou. To ale neznamená, že nepotřebuje společnost člověka, procházky, pomazlení a sem tam nějaký ten pamlsek. Šmudlovi je šest let.

Riki

Asi pětiletý kříženec Riki je kamarádský společník veselý, milý, hravý a také velmi učenlivý. Je to nalezenec z Předměřic nad Labem. Hodil by se jak do bytu, tak k domku se zahradou. Potřebuje se ale pořádně vydovádět, takže nepočítejte s tím, že mu bude stačit oběhnout jeden panelákový blok. Riki se hodí i k dětem.

Sára

Sára je tříletá kříženka. Povahu má nekonfliktní, je opravdu hodná, milá, velmi bystrá a také celkem temperamentní. Nejlépe by jí bylo v domku se zahradou. Zpočátku je trochu bázlivější, potřebuje si zvyknout, takže by to chtělo zkušenou chovatelku nebo chovatele.

Amina

Pětiletá Amina je pejsek klidný a mazlivý. Je bezproblémová, ale na cizí lidi si potřebuje zvyknout. Amina by se hodila i ke staršímu člověku, který si rád vyjde na procházku. Uvidíte, že v ní najdete neodolatelnou společnici.

Goldy

Pro svou krásu a vřelé srdce je zlatý retrívr Goldy velmi oblíbený pes. Je mu osm let, ale stále si rád hraje. Zdravotně ale není Goldy zcela bez obtíží. Má dysplazii kyčelních kloubů a každodenně užívá kloubní výživu. Šetřit ho a nezatěžovat, radí veterinární lékař. Najde se pro Goldyho nový domov?

Rita

Rita je kříženec amerického staffordšírského teriéra. Jsou jí necelé dva roky. Je temperamentní, přátelská, k cizím nedůvěřivá. Rita se hodí pro zkušeného kynologa. Svou rodinu bude milovat celým srdcem, ale chce to pevné, i když laskavé vedení.

Peggy

Kříženka Peggy je pohledná starší fenka menšího vzrůstu. Do útulku se dostala po smrti svého původního páníčka a moc se jí stýská. Povahu má přátelskou, je poslušná a hodí se i k dětem. Peggynce je jedenáct let.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD