Nabídka psů

Městský útulek pro psy Lesan
Na Hrombabě, Kralupy nad Vltavou
tel: 775 105 275
č.ú: 2500620459/2010
www.utulek-kralupy.estranky.cz

Bojar

Bojar byl odchycen městskou policií ve Veltrusech u místní restaurace, kde loudil něco dobrého na zub. Je to kříženec německého ovčáka, starší pejsek, odhadem devět let. V očích má zákal a také by mu neškodilo přibrat nějaké kilo. Je to klidný dědoušek, který se ostatních psů v kotcích nevšímá, rád se pomazlí, je čistotný a na vodítku chodí téměř vzorně.

Aňa

Aňa je dvouapůlletá kříženka, která byla zvyklá žít v domku se zahrádkou, je kontaktní k lidem a v útulku si zvyká dobře. Její majitel se odstěhoval a Aňu zanechal v areálu průmyslového podniku. Prý nezvládá pobyt v bytě, ale na zahradě se chová jako vzorná psí dáma. Aňa si psí kamarády si vybírá, ale na procházkách je nemusí. Na vodítku mírně tahá, umí povel „sedni“ a ráda běhá za míčky.

Tara

Tara, kříženka ohaře, je roční temperamentní a veselá psí slečna. Miluje lidskou společnost lidí a ocení i společnost temperamentního psího kamaráda. Bude spokojená v domku se zahrádkou, s pravidelnými procházkami po okolí i při výcviku. Je velice učenlivá. V útulku se brzy naučila spoustu povelů – sedni, lehni, dej pac, popros a štěkej.

Marley

Marley je menší dvouletý kříženec pudla, Byl uvázán v horku bez vody nakrátko u plotu mateřské školy. Marley byl zprvu obezřetný, nyní se již chce kamarádit. Čeká ho kastrace a úprava tlamy. Na obojek a vodítko je zvyklý, v autě se mu líbí, v kotci je čistotný, neboť zřejmě byl zvyklý v bytě.

Kuba

Kuba je starší kříženec bišonka a jorkšírka. Do útulku byl přivezen městskou policií. Kuba je starší pán klidné a milé povahy, i když zpočátku trochu nedůvěřivý. Na vodítku chodí dobře, rád se mazlí a ostatních psů v kotcích si nevšímá. Hůře slyší i vidí, ale určitě svému páníčkovi předá spoustu radosti.

Eliška

Eliška jedenáctiletá fenka křížence jezevčíka, které zemřela majitelka, se kterou pobývala celé dny. Je milá, hodná, klidná, čistotná v bytě, snášenlivá, ale není zvyklá být sama, potřebuje někoho, kdo s ní bude doma. Eliška měla nádor na mléčné žláze, který jí byl úspěšně odoperován.

Frank

Frank je pětiletý kříženec německého ovčáka a labradora z Libčic nad Vltavou, kde byl odchycen jako tulák. Je milý, kontaktní a klidný. Na vodítku chodí dobře, umí „sedni“ a na kotec byl zřejmě zvyklý. Je vhodný do domku se zahradou. Bude mít Frank konečně štěstí a najde svůj stálý domov?

Benji

Benji je šestiletý bígl, který byl odchycen byl Na Cikánce v Kralupech nad Vltavou. Je čipovaný, ale čip bohužel není zaregistrovaný. Benji je milý a kontaktní pes. Ostatních psů v kotcích si nevšímá, na vodítku chodí dobře, za pamlsek umí povel „sedni“ a v kotci se snaží být čistotný. Při hygieně je trpělivý a klidný. Přítomnost koček mu nevadí. Je vhodný ke starším lidem.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD