Nabídka koček

Pozor kočka!
Domácí depozita: Praha, Klecany, Český Brod
tel. č.: 603 800 338, 775 275 762
č. účtu: 280 049 17 75 / 2010
www.pozorkocka.cz

Kiwi, Mango, Meloun a Papaya

Kiwi má ráda jak lidi, tak kočky. Bylo by fajn, kdyby jí v novém domově nechyběl nějaký zvířecí kamarád. Kiwi potřebuje spoustu podnětů, blbnutí a lumpáren. Líbilo by se jí v klidnějším domově, klidně i s většími dětmi, které vědí, jak se ke kotěti chovat.
Koťátko Mango si velmi rychle získáte na svou stranu, stačit vám k tomu bude miska kočičích dobrot, vlídné zacházení, pár rukou, které budou ochotné ji podrbat a pohladit. Když k tomu přidáte navíc kopec lásky a plnou náruč trpělivosti, budete mít z Mango doma tu nejspokojenější kočičku.
Melounek je moc šikovný okatý černý kocourek. Je mazlivý, přítulný, milující lidi i ostatní kočky. Moc rád si zamlsá a za jídlo ho celkem přemluvíte na cokoliv. V novém domově by měl rád kočičího kamaráda, nebo by si přál, aby s ním odešel některý z jeho sourozenců.
Papaya je krásná černá kotěcí slečna s velkýma věčně vykulenýma očima. Má ráda lidi i další kočky. Byli bychom rádi, kdyby jí v novém domově nechyběl nějaký zvířecí kamarád. Je to veselé, důvěrivé a sebevědomé kotě.

Balú

Drobnější kocourek Balú je velmi mazlivý, hravý a příjemný kotěcí kluk. Bude za vámi běhat jako pejsek, přiběhne i na zavolání, nechá se nosit, hladit, sám si přijde na klín a dokonce i od dětí si nechá leccos líbit. Další kočky může, chová se k nim přátelský, ale klidně by mohl být v novém domově jako jedináček, pokud s ním bude někdo dost často doma nebo bude mít časem přístup ven. Balů není nijak ukecaný, mňoukne tak jednou za týden, ale když se člověk zpozdí s večeří, umí vrnět jako traktor.

Líba Šklíba

Líba Šklíba je hravá, mazlivá, akční kočičí slečna s velmi zajímavou barvou kožíšku. Je to sebevědomá kočka se spoustou energie a velmi silným poutem k člověku. Líba Šklíba je zvyklá na kočky i psa, se kterými se ráda prohání po depozitu. V novém domově by určitě uvítala stejně starého nebo i mladšího hravého kočičího kamaráda.

Čako

Čakovi musely být amputovány dva prsty na zadní pacce, protože měl poraněnou nožku. V pohybu mu to ale nevadí a ani na pohled to není poznat. Čako je společenský kocour, který se vám uvelebí na klíně, jak jen to bude možné. V domácnosti by měl být zvířecím jedináčkem. Čako má nemocné ledviny. Prozatím je bez léků, jen na ledvinové dietě, ale v budoucnu zřejmě bude muset léky brát. Nemělo by to ale bránit jeho osvojení, co myslíte?

Škatulka a Balíček

Jako třítýdenní koťata byla nalezena v malé promoklé kartonové krabici ochraptělá a prochladlá. Bojovala o život a vybojovala si ho. Škatulka a Balíček hledají nový domov společně. Jsou jim čtyři měsíce. Už to sice nejsou malinká kulatá koťátka, začínají nabírat spíše puberťácké tvary, ale i tak jsou krásná. Navíc velmi mazlivá, nebojácná, vhodná i do domácnosti k dětem.

Koblížek

Koblížek je krásný kocourek, který by už konečně našel své doma. Je hravý a veselý a jakmile si zvykne na nové prostředí promění se v domácího mazla. V útulku se mu líbí, ale domácí prostředí nic nenahradí. Bylo by mu fajn jak v bytě, tak v domku se zahrádkou, ale s bydlením venku. Najde se člověk, který by se Koblížka ujal a dopřál mu spokojený život?

Makovice

Makovici přijali do útulku koncem dubna jako vysoce březí z odchytové lokality Luka pod Medníkem. Na kastraci bylo už bohužel pozdě, takže kočička porodila a odchovala svoje poslední koťata. Makovička je velmi milá a mazlivá kočička. Ze začátku trochu bojácná, ale rychle si zvykne. Nechá se hladit i nosit, domov hledá ideálně v klidnější domácnosti.

Fuska

Fuska je veselá, milá kočka zvyklá na společnost dospělých lidí i dětí, dalších koček, a ruch běžné domácnosti. Je vhodná do bytu (případně i domu s bezpečným výběhem ven, ale až po zabydlení v domě). Ideálně k další hravé kočce. Mazlivá, hravá, psychicky i fyzicky v pohodě a bez hendikepů. Čistotná (zvyklá na kočičí WC s hrudkujícím stelivem), krmená kvalitní stravou. Prostě kočka právě pro vás.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD