Nabídka psů a koček

Útulek Tibet, z.s.
Marefy 44, Bučovice
tel. 608818627
č. ú.: 4113874028/5500
www.utulektibet.cz

Nana

Nana je mladá a velmi aktivní a hodná fenečka, která si prošla peklem, neboť ji někdo zranil petardou do zadečku. Léčila se a nyní je fyzicky i psychicky zdravá a čeká na páníka nebo paničku, kteří s ní vyrazí na delší procházky nebo ji umožní aktivní sportování, je to totiž šikovná skokanka. Líbilo by se jí v bytě nebo na pelíšku v domě.

Kikinka

Kikinka je hodná šestiletá fenka, které zemřel majitel. Byla zvyklá na jeho lásku i laskominy. Doporučujeme ji lidem, kteří bydlí v domě se zahrádkou, neboť není zvyklá chodit na vodítku. Zpočátku bude trochu nedůvěřivá, ale stačí ji pomazlit a bude vaše.

Cézar

Cézar je šestiletý mazel, kterému bude nejlépe u vás na gauči, i když to není žádný trpaslík. Má trochu problémy s klouby a zuby už mu také některé chybí, ale miluje procházky a mazlení. Má šrámy na duši i těle, ale stále je to úžasný společník.

Agátka a Lízinka

Agátka a Lízinka jsou psí holčičky, které ač jsou mladé, nemohou na zadní nožky, proto už rok v útulku rehabilitují, aby zase jednou chodit mohly. Péče o ně je finančně i časově náročnější, musí mít pleny a teplo, ale nevzdávají se naděje, že jednou najdou člověka, který je bude milovat.

Chilli

Chilli je milá starší kočička, která se kvůli alergii majitelů ocitla v útulku. Je zvyklá žít v bytě a touží po paničce, která se s ní bude mazlit, protože pobyt ve velké společnosti zvířat těžce snáší. Je sice aklimatizovaná, ale touží po klidném soukromí v nové rodině…

Bleček

Bleček je starší kocourek, kterému zemřela majitelka. Je to nevídaný mazlík, který samou láskou dává lidem pusinky. Chybí mu laskavá panička, nechce se dělit o přízeň s mnoha desítkami dalších kočiček. Těší se na byt nebo domek, který by mohl sdílet s lidmi třeba i nový pelíšek…

Adámek

Adámek je mladý mazlivý kocourek, který měl problémy s dásněmi a přišel o zoubky. Je zdravý, jen je nositelem viru FIV, proto hledá svůj nový pelíšek tam, kde bude sám, nebo s kočičkami, které mají stejnou diagnózu. Ke kocourům se nehodí, na ty se povyšuje, ale lidi nebo pejsky bude milovat.

Kubko

Kubko je mladý kocourek, velký mazel, kterému je v útulku těsno. Je nositelem viru FIV. Ten se přenáší jen mezi kočkami, lidé ani pejsci se nemusí bát. Ke kocourkům se chová dominantně, ale s kočkami i pejsky se kamarádí. Touží po laskavém dvounožci v bytě.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD