Nabídka psů

Útulek Modřany
U soutoku 10, Praha 4
tel: 603 932 930, 603 36 70 14
č. ú.: 281203399/0800
www.utulekmodrany.eu

Viky

Viky je půlroční kříženka pitbula, jedno ze zachráněných štěňat od lidí bez domova. Je hodně mazlivá a velice dobře se snáší s ostatními pejsky a je kastrovaná. Potřebuje zkušené, aktivní páníčky, kteří jí dají klidnou a důslednou výchovu.

Paro

Paro je dvanáctiletý kříženec jezevčíka, kterému zemřel majitel. Paroušek nevidí, ale nijak mu to nepřekáží. Dobře se orientuje čichem a ani nenaráží do věcí. Je klidný a snášenlivý s ostatními pejsky. Byl by vhodný ke staršímu člověku, stačí mu kratší procházky. Nevadí mu ani kočky v rodině.

Jessy

Jessy je pětiměsíční kříženka rotvailera. Žila u pána bez domova v nevyhovujících podmínkách. Je šikovná, učenlivá a přítulná. Už takto malá dobře hlídá. Ale bude z ní velká holka a bude potřebovat klidnou a důslednou výchovu, proto se nehodí pro zcela nezkušeného páníka. Podmínkou adopce je kastrace po prvním hárání.

Dyk

Dyk je pětiměsíční kříženec rotvajlera, který žil v lese s pánem bez domova. Dyk je moc milý pes, není tak průbojný jako Jessy, přesto bude dobře hlídat. V dospělosti z něj bude mohutný a sebevědomý pes. Hledá klidného, zkušeného páníka, který z něj důslednou výchovou vychová skvělého parťáka.

Bobík

Bobík je dvanáctiletý kříženec, který se dostal do útulku, protože se o něj majitel už nemohl starat. Má nemocné srdíčko a musí brát pravidelně léky. Přesto je to veselý a hodný pejsek, který rád chodí na procházky, ale velké mazlení nevyžaduje. Je kastrovaný.

Ema

Ema je desetiletá hrubosrstá jezevčice. Je moc hodná, přítulná a nenáročná a stačí jí kratší procházky. Proto by se hodila ke staršímu člověku. Je vykastrovaná. S ostatními pejsky se snáší velmi dobře.

Borek

Borek je čtrnáctiletý kříženec špice. Do útulku se dostal, když mu zemřel páník, a to i s vlastní boudou, u které prožil většinu života. Bude vděčný za teplo domova a šťastný za každé pohlazení. Je to velmi hodný pejsek, miluje pejsky i procházky.

Alfík

Alfík je zlatý retrívr, který se dostal do útulku velmi zubožený a vyhublý. Jeho majitelka šla do domova důchodců a její syn ho nechtěl. I když se léčí, ještě špatně chodí. Bere antibiotika, léky na bolest a kloubní výživu. Alfík je klidný hodný pes, trpělivě se nechal ošetřit. Až se dostane do kondice, půjde na čistění zubů a na kastraci. Byl by vhodný ke starším lidem. Stačí mu kratší procházky.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD