Nabídka koček

Depozitum Týn nad Vltavou
Kočka v srdci z. s.
tel. č.: 605 788 750
č. účtu: 220 073 11 30 / 2010
www.kockavsrdci.cz

Anička

Je odrostlé černé kotě s hedvábným, lesklým kožíškem. Byla nalezena schoulená v mrazu pod keřem na sídlišti v Týně nad Vltavou. Je to klidná kočičí holka, neprůbojná, nikam se nežene, je vděčná za krmi a za teplo. S ostatními zvířaty se snáší, jen se trochu bojí většího hluku. Je přítulná, milá a zdravá.

Macík

Macíček je mladý kocourek s krásnou kresbou srsti, kterého jako toulavého krmila paní vrátná v areálu továrny Bechyně. Je kastrovaný, odčervený, vyléčený z nachlazení a zdravý jako řípa. Je to velký mazel, žádný divoch. A zbaští všechno, dokonce i mléko, ze kterého nemá žádné problémy se zažíváním Je to čistotný kocourek, kterému bude dobře v domku se zahrádkou.

Máša

Máša ja dvouletá bílomouratá kočička s velkýma očima a pravidelnou kresbu ve tváři. Zatím je trochu podvyživená. Byla nalezena v zahrádkářské kolonii i s kotětem doslova v poslední chvíli – v zimě a hlady. Už je odčervená, ale na kastraci musí ještě přibrat. Je čistotná, používá kočičí WC a není mlsná. Je mazlivá, nenáročná, vděčná a klidná, s kočičkami i malým psem si rozumí.

Píďa

Píďa je půlroční elegantní černý kocourek se zlatýma očima. Jako odrostlé kotě byl nalezen se svou sestřičkou Babetkou u Českého Krumlova. Zatím není vysloveně chovací mazel, protože si stále dává trochu pozor na lidi. Ale v přítomnosti koťat ho baví dělat lumpárničky. Dobře baští i kočičí WC respektuje. Získáte si ho citlivým přístupem.

Ferda

Ferda je roční kocourek s jemným, delším kožíškem a sladce růžovými polštářky na tlapkách. Zřejmě kříženec norské lesní kočky. Vidí jen na jedno zdravé očko. Prodělal totiž operace oka, do kterého se mu stále kape, což kocour zvládá náramně, ale zatím se neví, jak to s nemocným okem dopadne. Je čistotný, baští raději kapsičky, ale granulkami nepohrdne. Hodí se spíše do bytu.

Mužíček

Mužíček je rok a půl starý černý kocourek s velmi kvalitní, lesklou a hustou srstí. Je kastrovaný, očkovaný, zdravý a vitální, bude v dospělosti mohutný. Kocourek je mazel se a neustále všude asistuje, ale s ostatními zvířaty nevychází. Je to dominantní kocour a určitě bude hájit své teritorium, kam žádné zvíře nevpustí! Naprosto bezkonkurenční lovec myší! Vhodný do domku se zahradou.

Stázička

Stázička je ani ne roční kočička, která byla nemocná na průdušky, ale všechno ustála a nyní je z ní překrásná a hravá kočičí holčička, Používá bez potíží kočičí WC, je odčervená, v jídle si nevybírá a veterinární testy na kočičí nemoci má negativní. Hodí se spíše pro bytového majitele.

Květuška

Květuška je kočičí holčička, která se dostala do depozita v kritickém zdravotním stavu, byla podvyživená a nastydlá, ale už je zdravá a krásná, má čisté oči a jemný kvalitní kožíšek. Je to vděčná mazlice, dobře jí a s ostatními kočičkami vychází bez problémů. Vhodná je především do bytu, kde získá teplo a lásku.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD