Nabídka koček

Bona – kočičí útulek
Kozly 35
Česká Lípa
Tel. 736 271 294
Č. u. 169460096/0600
www.kocky-bona.net

Klikněte pro větší obrázek ČIČÍ je dvouletý mouratobílý kocourek, kastrovaný, milý a vděčný za pohlazení. Má rád lidskou společnost. S ostatními kočičími kamarády se dobře snáší a vás jako paničku nebo páníčka bude nadevše milovat.

Klikněte pro větší obrázek MIMI je osmiměsíční želvovinová kočička, která se dostala do útulku jako malé koťátko. Zřejmě byla brzy odstavena od kočičí maminy. Je mazlivá a zatím není kastrovaná. Občas si vynahrazuje nedostatek lidské lásky tím, že vám olíže ruku. Není vhodná k malým dětem, občas citelně zatne drápky.

Klikněte pro větší obrázek ČÍRA je čtyřletá a docela odvážná kočička. Je to kastrovaná kočičí dáma a zároveň a rozhodně zaručená myšilovka, i když není vhodná k hospodářským zvířatům. Má ráda mazlení a hlazení. Hodila by se ke starším lidem.

Klikněte pro větší obrázek FIFINA je dvouletá kočička. Pochází z vesnice, kde se přitoulala ke staré paní, aby se ukryla před zimou. Jenže nová panička se odstěhovala a Fifina se ocitla v útulku. Je kastrovaná a vhodná do klidné domácnosti bez dětí. Taky se bojí psů.

Klikněte pro větší obrázek Tříletou DRÁŽU přivezli lidé do útulku z vrátnice, kde asi rok přebývala. Bohužel začala vedení podniku překážet, a tak ji ostraha převezla do útulku. Hodí se do poklidné domácnosti, kde se jí dostane pohlazení.

Klikněte pro větší obrázek REZÍK je pětiletý kastrovaný kocourek. Je to přítulný mazel, vděčný za dobré nakrmení. Je to nalezenec, který už rok pobývá v útulku, a tak si zaslouží, aby ho někdo měl rád. Nejlépe by mu bylo v domácnosti bez malých dětí.

Klikněte pro větší obrázek PÉŤA je osmiměsíční kocourek, nalezený ve městě. V útulku je tři měsíce a nikdo ho nehledá. Je klidný a milý a čeká na stejně příjemného páníčka nebo laskavou paničku.

Klikněte pro větší obrázek ČERT je čtyřletý kastrovaný kocour. Rád si hraje na schovávanou a rošťačí. S ostatními obyvateli kočičího domova se však snáší velice dobře, ale uvítal by pouze svůj pelíšek u hodného člověka.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2015
 P ZJ ST AD