Nabídka koček

Azyl pro opuštěně kočky Lucky
Černiv č. 30 u Lovosic
telefonní čísla: 416 591 322, 777 444 373
číslo účtu: 1005659319/0800
www.azyllucky.estranky.cz

Klikněte pro větší obrázekARANKA s nádhernýma zelenýma očima je rok a půl stará kastrovaná kočička. Pochází z Roudnice nad Labem z areálu nemocnice. Je velmi mazlivá a milá, přijde na zavolání. Aranka nemá ráda větší množství koček, dává přednost menší smečce. Ráda se projde po zahradě. Aranku nabízíme pouze do domku s volným přístupem ven. Pokud si může vybrat, dává přednost vykonávání toalety na čerstvém vzduchu.

Klikněte pro větší obrázekPruhovaný PUMLÍČEK je devět měsíců starý kocourek. Je kastrovaný. Pumlíček se v azylu rychle otrkal a naučil se, že lidem lze v podstatě důvěřovat a není důvod si nenechat od nich neposloužit. Pumlíček je velmi pohodový kocourek, klidný a mazlivý. Díky tomu, že vyrůstal ve velké společnosti koček a psů, stal se z něj velmi společenský tvor. Vyžaduje okolo sebe neustálý ruch. Nebudeme ho dávat samostatně, to by se velmi trápil. Pumlíček je vzorně čistotný, dobře papá a svým kožíškem dělá parádu na každé pohovce.

Klikněte pro větší obrázekPohodář ŠTĚPÁNEK je půlroční kotě. Po příchodu do azylu byl dost vyhublý a měl veliké potíže s trávením. Většinou pospával a nemohl se rozhodnout, jestli chce žít nebo umřít. Nějakou dobu to vypadalo, že je to další neumístitelná kočka. Pak zafungovaly léky a péče a ze Štěpánka se stal zlatý kocourek. V současné době je Štěpánek největší pohodář a mazel v azylu. Stal se dobrým duchem a smíškem. Je to převeliký mazel. Za lidmi chodí jako pejsek a je pořád veselý. V novém domově by měl mít alespoň jednoho zvířecího kamaráda.

Klikněte pro větší obrázekDva a půl roku stará CÁCORKA je mourovatá kočička s malou světle karamelovou náprsenkou. Cácorka je hodná a klidná kočička, drží se domu, nevzdaluje se příliš ode dveří, pořád má strach, aby je někdo nezavřel a ona nezůstala zase venku. Cácorka se i venku ráda přilepí na nějakou kočku a dělá jí společnost. Proto si myslíme, že by byla vhodná jako společnice pro nějakou osamělou kočičí duši. Cácorka dává přednost ženám, nejspíš proto, že ji krmila paní, tak jim víc důvěřuje. Cácorka je kastrovaná.

Klikněte pro větší obrázekFULÍNEK je dva roky starý kočičí kluk. Je jedním ze čtyř koček, které převzal azyl Lucky z pražského minibytu, kde bylo „napáskováno“ přes 20 koček bez potravy a vody. Byly ponechány osudu, nájemníci se odstěhovali a nechali je tam. Fulínek se začal dávat díky péči v azylu poměrně rychle do pořádku. Nyní je už v dobrém stavu po zdravotní i citové stránce. Krásně se s ním manipuluje, nechá si mnohé líbit, rád se chová v náručí. Je navyklý v bytě, rád se proběhne po dvorku, ale po širém světě netouží. Fulínek je kastrovaný.

Klikněte pro větší obrázekELIŠKA bez ocásku je v nejlepších letech, je jí pět. Ocásek jí ukousl pes, ale rána je již zahojená a zůstal jí jen malý pahýlek. Naštěstí to snáší dobře. Eliška je neobyčejně milá a hodná kočička. Je přítulná, mazlivá a bude výbornou společnicí. Ráda chodí ven na procházky. Radši by byla sama než ve smečce.

Klikněte pro větší obrázekČtyřletá MÁŇA má báječnou povahu. Je to vysmátá kočka, nic ji nerozhodí, je stále dobře naladěná. Je to domácí povalečka, miluje hlazení, drbání a jiné radosti. Máňa potřebuje někoho, kdo by se jí rád věnoval. Když má pocit, že nutně potřebuje pomazlit, sedne si naproti vám a hypnotizuje vás pohledem tak dlouho, dokud není po jejím. Je očkovaná a kastrovaná.

Klikněte pro větší obrázekROMANKA s nalakovanými drápky je čtyřletá kastrovaná kočička. Podívejte se, jaký luxusní kožíšek má. Má velmi pěkné žíhání jako divoké zvířátko. A na předních tlapkách má vpředu světlé flíčky, jako kdyby měla nalakované drápky. Je to prostě krasavice. Romanka je velmi komunikativní, přátelská k ostatním kočkám, miluje i pejsky. Romanka je domácí typ, ven se jí nechce ani trošičku. Můžete z ní mít ladnou krasavici na křesílko nebo jako parťačku pro jinou kočičku či kocoura.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2014
 P ZJ ST AD