Nabídka psů

Psí domov Nora
Záchranná stanice volně žijících živočichů
Studánka 1, Tachov
telefon: 608 154 180
číslo účtu: 161226342/0600
www.facebook.com/ZachrannastaniceTachov

Klikněte pro větší obrázek FÍDO je kříženec knírače, Je to moc hodný a hravý pes. Stáří odhadujeme tak kolem dvou let. Ostatní psi, kočičky a jiná zvířátka mu nevadí. Fído se hodí jak do domečku, tak do bytečku. Chodí bez vodítka a neutíká. Je to fajn pejsek.

Klikněte pro větší obrázek DYK je šestiletý kříženec žlutého labradora a v Psím domově je už třetím rokem. Je hodný a mazlivý. Na vodítku chodí vzorně a bez vodítka neutíká. Je to zkrátka slušňák. Dyk je zvyklý spávat ve venkovním kotci, ale dobře zatepleném. Rád běhá na vycházkách s ostatními pejsky a provokuje je ke hrám.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý pejsek HURVÍNEK je fakt roztomilý. Už jen to jméno chytí za srdce. Hurvajz je hodný a poslušný pejsek, který má rád jak lidi, tak ostatní pejsky. Rád se s nimi proběhne, pohraje si a pak hurá do bezpečné náruče nové paničky nebo páníčka. Kdo by odolal?

Klikněte pro větší obrázek LESAN je fešák! Černý kříženec labradora s hnědým pálením. V útulku je od ledna letošního roku. Představte si, že Lesana někdo uvázal v lese u posedu a nechal ho tam napospas osudu bez krmení a vody. Je to mladý pes, asi rok a půl starý, který miluje pohlazení a společnost člověka. Ostatním psům neubližuje, ale je třeba si ho vychovat… prostě puberťák.

Klikněte pro větší obrázek Sedmiletý FÍK je v útulku už několik let. Je to bezproblémový pes, který obývá výběh s pěti dalšími kamarády. Do Psího domova se dostal, protože jeho panička musela odejít do domova důchodců. Rád by našel klidný domov u hodného člověka, který se mu bude věnovat. Hodil by se i ke starším lidem.

Klikněte pro větší obrázek Dlouhosrstý kříženec většího vzrůstu slyší na jméno CIKÁN. Je mu pět let. Byl odchycený v jedné obci, kde z hladu zakousl několik slepiček. Pejsci mu nevadí, bydlí ve výběhu s několika dalšími. Hodil by se do sportovně založené rodiny.

Klikněte pro větší obrázek ARON nutně potřebuje nového pána nebo paničku, kteří mu dají hodně lásky. Aronek snáší pobyt v útulku špatně a je hodně smutný. Je to mladý dvouletý pes, který je vděčný za pohlazení a za to, když se mu člověk alespoň trochu věnuje.

Klikněte pro větší obrázek CÉZAR je asi rok a půl starý kříženec. Je to velmi chytrý, bystrý a veselý pejsek. Má rád děti a v jejich společnosti se vždycky pořádně rozdovádí. Kdo se rozhodne pro tohoto chlupáče, získá v něm věrného přítele.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2014
 P ZJ ST AD