Nabídka koček

Depozitum Kočičí dům Kocour Felix
U obalovny, areál dolních kasáren č. 948, Klecany u Prahy
telefon: 728 193 712, 774 685 999
číslo účtu: 179500872/0300
www.psoz.cz

Klikněte pro větší obrázekPETRUŠKA je asi roční kočička, kterou někdo minulý podzim vyhodil na jednom z pražských sídlišť na ulici. Petruška je zpočátku dost plachá, jakmile se ale rozkouká, stane se z ní velký mazel. Je kastrovaná a očkovaná. Petruška je velmi čistotná kočička.

Klikněte pro větší obrázekKRYŠPÍN je asi pětiměsíční velice aktivní kočičí dorostenec, který chvilku neposedí, střídavě se mazlí a střídavě něco objevuje a s něčím si hraje. Byl nalezen začátkem září v Praze poblíž Anděla, kde se přidal v noci na ulici k chlapci, který se vracel z oslavy. Velmi aktivně jej doprovázel až k autobusu, takže se chlapec rozhodl vzít kocourka s sebou domů. Bohužel maminka si kočku doma nepřála, a tak kluk přijel s Kryšpínem hned druhý den do místního útulku, kde se kocourek rázem stal oblíbencem všech zdejších lidí.

Klikněte pro větší obrázekTOM a ČIKO jsou čtrnáctiletí kočičí senioři. Patřili jedné staré paní, která však, bohužel, zemřela a příbuzní si kocoury nemohli nechat. Tom a Čiko prožili celý život společně a moc se jim po domově stýská. V útulku nejsou šťastní. Najde se hodný člověk, který dopřeje kocourkům klidné stáří?

Klikněte pro větší obrázekRoční mourinka ROZÁRKA žila se skupinou dalších koček na sídlišti v Praze 10. Do útulku se dostala už březí a 2. května porodila čtyři nádherná koťátka. Rozárka je vzorná maminka a o své děti se celou dobu starala s příkladnou péčí. Teď ale pro ni i její děti hledáme nové domovy. Dočkají se koťata a jejich maminka?

Klikněte pro větší obrázekKOUDY je asi čtyřměsíční kotě. Někdo ho jako úplně malé koťátko pohodil ještě s několika sourozenci v papírové krabici v lese. Hodní lidé, kteří je našli, je přinesli do místního útulku. Tady se všech ujala kočka Rita, která zrovna přišla o koťata a odchovala je jako vlastní. Nyní pro Koudyho hledáme vhodný domov. Kocourek je neuvěřitelně přítulný, hodně temperamentní a hravý. Uvidíte, že si s ním užijete spoustu legrace.

Klikněte pro větší obrázekVERUNKA se narodila začátkem června 2013. Jejich maminka původně patřila, ještě s dalšími kočičkami, majiteli domu, ale ten zemřel a příbuzní kočky nechtěli. Verunka je ohromně hravá a mazlivá kočička.

Klikněte pro větší obrázekDÁŠENKA je asi rok stará kočička, která má vystřelené jedno oko. Nyní už má vyndané stehy, ale s jedním okem zpět do volné lokality nemůže. Proto pro ni hledáme hodné lidi, kteří by jí poskytli domov výhradně v bytě. Je velmi milá a přítulná a také vděčná za pohlazení a laskavé slovo. Dášenka je kastrovaná.

Klikněte pro větší obrázekHravá, nebojácná a velice přítulná mourinka SMOKIE byla odchycena jako odrostlé kotě, ještě se třemi dalšími, na ulici v pražské Libni, kde se dokončovala stavba velké budovy a koťatům, která tam žila, hrozila smrt. Smokie je asi rok stará vstřícná a přítulná kočička. Jakmile ji vezmete na klín a začnete hladit, rozvrní se jako kolovrátek. Je kastrovaná a očkovaná a těší se na vlastní domov u hodných lidí.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2013
 P ZJ ST AD