Nabídka koček

Azyl Lucky
Černiv 30 u Lovosic
telefon: 416 591 322, 777 444 373
číslo účtu: 1005659319/0800
hwww.azyllucky.estranky.cz

Klikněte pro větší obrázek SOVIČKA PÁLENÁ PŘIČMOUDLÁ je krásná želvovinová kočička. Podívejte se jí do očí a hned budete vědět, proč dostala jméno Sovička. Je to domácí typ kočičky, kterou venkovní pobyt nijak neláká. Sovička má klidnou povahu, důvěrnosti jí nic neříkají, takže nějaké velké mazlení si s ní neužijete. Lidi má ale ráda a jejich společnost vyhledává. Pokud má někdo rád kočky, ale nemusí je pořád ždímat v náručí, byla by to kočka pro něj.

Klikněte pro větší obrázek BIANKA je mladá, sněhobílá kočička s dlouhou srstí mainského typu. Do azylu přišla v těžce dezolátním stavu – půlku kožíšku na těle vůbec neměla, byla zablešená, podvyživená a nejhorší bylo zanícené pravé oko. Bianka se velmi dlouho léčila a dvakrát prodělala operaci oka. Na oko sice vidí, ale následky bude mít už navždy. Kdo se téhle fešandy ujme, musí počítat s tím, že očko potřebuje pravidelnou péči. Ale nic složitého, nebojte. Bianka je velmi milá, hodná a mazlivá kočička, která bude vděčná za láskyplný domov.

Klikněte pro větší obrázek Černobílá FANYNKA přišla do azylu vysoce březí. Do doby, než porodila, byla milá a přítulná, ale potom se z ní stala neohrožená ochranářka svých dětiček a nechtěla k nim nikoho pustit. Koťátka už odrostla a tak teď hledáme domov i pro jejich maminku. Fanynka je velmi pohledná a jemná kočička. Nechá se hladit a chovat, je čistotná. Vzhledem k tomu, že se v azylu příliš nedruží s ostatními kočkami, nejspíš by dala přednost být někde samostatně. Hodí se jak do bytu, tak do domku s výběhem.

Klikněte pro větší obrázek FERDA je černý kocourek, který se narodil v azylu toulavé kočičce Fanynce. Ze začátku byl plachý a nepoddajný, ale postupem času se z Ferdíka stal domácí miláček. Potřebuje společnost dalších zvířátek, neměl by být v novém domově sám. Hodí se do aktivní smečky, nebo k mladší kočičce či kocourkovi, aby si mohli spolu hrát. Může být v bytě i v domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek Krásná mourovatá kočička POLLY přišla do azylu březí. Na první pohled vypadala jako malé kotě s velkým pupíkem. Malá, něžná, hodná. Pollynka je mazlivá a velmi přítulná. Má ráda procházky po zahradě a nejraději by tedy měla bydlení v domku se zahrádkou, nebo aspoň slušným výběhem, aby si mohla odskočit ven, jinak se drží doma. S ostatními kočkami vychází velmi dobře, s pejsky taktéž.

Klikněte pro větší obrázek LUCKY je mimořádně pohledná kočička, co říkáte? Má kulatou držtičku s neuvěřitelně růžovým čumáčkem a zvláštní šikmo posazené velké kulaté oči. Prostě krasavice s velkými bochánky na tvářičkách. Lucky je velmi milá a přítulná, jakmile ji pohladíte, hned začne příst a nabízí hlavičku k podrbání. Lucky se ráda proběhne venku. Její původní majitelka ji měla v létě na chatě, v zimě v domě. Lucky mi připomíná tradiční japonskou kočičku, která prý přináší bohatství, štěstí a lásku: Maneki - Neko. Ta mívá ještě na krku rolničku a jednu bílou tlapku zvednutou na pozdrav.

Klikněte pro větší obrázek Poměrně klidná kočička, žádný poděs, spíše jemná společnice. Milá a mazlivá. To je BABETKA. Babetka přijde na zavolání jako pejsek. Je to pěkná a zdravá kočička, je na ní vidět, že o ni bylo dobře postaráno. Babetka by se hodila nejlépe do bytu, jako společnice k laskavému člověku. Babetka je čistotná a pěkně rostlá, nemá žádné vady a byla by skvělou pomocnicí při sledování televize či krájení masíčka.

Klikněte pro větší obrázek TICHÝ HODINÁŘ je mourovatý kocourek. Přišel do azylu spolu se svojí maminkou a bráškou. Hodinář je zvídavý, ale nikoho neobtěžuje a nedělá žádný nepořádek. Je milý a přítulný, jen nemá rád zvedání na ruku. Hlazení a přitulení mu však nevadí. Nevnucuje svoji přízeň, je spíše tichým společníkem. Svoje nezvyklé jméno dostal podle toho, že ho velmi zajímaly hodiny a vteřinová ručička, která vydávala cvakavý zvuk. Když ručička došla dolů, Hodinář se zvedl na zadní a snažil se na ni dosáhnout. Byl přitom ticho jako myška, jen hypnotizoval ručičku hodin.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2012
 P ZJ ST