Nabídka koček

o.s. Šanta kočičí
Mezi vodami 1560/33
Praha-Modřany (areál bývalé Chirany)
telefon: 723 882 612
číslo účtu: 209 977 082/0300
www.santakocici.cz

Klikněte pro větší obrázek HLAVOUN je asi čtyřletá kočka. Své jméno dostala podle toho, že je hlavou celé jedné kočičí skupiny v útulku. Loňskou zimu strávily kočky v opuštěném domku na zahrádce. Panička jim zemřela a dědicové se o osud koček nestarali. Přežít jim pomohla hodná sousedka. Hlavoun je moc milá kočka, která si ráda hraje a přátelí se s lidmi. K cizím kočkám má ale velmi rezervovaný vztah. Uvítala by proto domov, kde bude jedinou kočičkou v teritoriu – nejlépe domek se zahrádkou. Je kompletně očkovaná a kastrovaná.

Klikněte pro větší obrázek MAJDA je sice už kočičí děda s mnoha šrámy, pochroumanou packou a nemocnými ledvinami. Přesto – nebo snad právě proto, touží najít si nový domov. Majda má rád dobré jídlo, domácí teplo a drbání.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletá FRÍDA je milá, nenáročná kočka. Klidně může žít i s jinou kočkou v domácnosti. Je možné umístit ji do bytu i k domku se zabezpečenou zahrádkou a možností ohřát se uvnitř domu. Frída je očkovaná i kastrovaná.

Klikněte pro větší obrázek BOŽENKA je roztomilá kočičí slečna. Je veselá a hravá, takže jí ani nevadí, že trošku hůře vidí na jedno oko. Navíc už je objednaná na „kosmetickou“ operaci, která by měla vše napravit. Boženka vychází bezvadně s ostatními kočkami, a proto může jít do rodiny, kde už nějakou kočičku mají. Boženka je očkovaná a kastrovaná. Je jí jeden rok.

Klikněte pro větší obrázek ŽUŽLA je šestiměsíční, hravý a přátelský kocourek. Start do života však neměl snadný. Na úplném počátku ho postihla nepěkná kočičí nemoc a on si z ní odnesl chronickou rýmu, zákal v očku a vratkou chůzi. To vše mu vůbec neubralo na optimismu a chuti do života. Žužla je vhodný pouze do bytu a jako singl kocour.

Klikněte pro větší obrázek Dlouhosrstý DAMIÁN je zhruba šestiměsíční kočičí junior. V útulku neustále něco kutí, hraje si či sleduje návštěvníky a dobrovolníky. Rád se dobře nabaští a je nekonfliktní. Kdo si ho odvede domů, získá v něm moc fajn zvířecího kamaráda.

Klikněte pro větší obrázek TREPKA je čtyřměsíční chlupatá kočičí holčička. Je nesmírně zvědavá a mazlivá. Je velmi fixována na lidi, a proto by si přála co nejdříve najít svého člověka. Trepka má po prodělané infekci přerostlá víčka na oku. Tato malá vada by však měla jít lehce napravit – jen co trochu povyroste a přibere.

Klikněte pro větší obrázek Postarší kocour, ostřílený a už znavený pobytem na ulici slyší na jméno STAVITEL. Jednoho dne se vetřel k jedné paní, ale bohužel se také rovnou pokusil vyhnat její kočky. Tím si zmařil dobrou šanci na nový domov, a tak skončil v útulku. Nejraději vylehává na radiátoru a vyhřívá se. Ostatní kočky nemá rád a psy přímo nesnáší. Stavitel je očkovaný a kastrovaný.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2012
 P ST