Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Zdeněk Srstka

Obsah dílu

Přehrát vše

Parazoo Vlašim

Po několikaměsíční rekonstrukci se v Podblanickém excentru nově otevírá expozice Záchranné stanice pro živočichy ČSOP Vlašim nazvaná Parazoo. Termín je to přesný, neboť se jedná o chov zvířat z přírody České republiky, která se pro trvalé následky po nejrůznějších zraněních nemohou vrátit zpět do volné přírody. Cílem tohoto projektu je seznámit veřejnost s příběhy zvířat a ukázat, že se v nejednom případě dalo poranění zabránit. Přijďte navštívit Parazoo osobně a naučte se, jak zraňování zvířat předcházet. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří žijí na druhé straně naší republiky – Zdeněk Srstka vám návštěvu rád umožní prostřednictvím pořadu Chcete mě?

Více informací na: www.csopvlasim.cz

Miniseriál s Natašou Velenskou z pražské zoo: „Jako ta zvířata?“

Tentokrát se dozvíme, zda je pravdivé pořekado slétají se jako supi na mršinu.

Nabídka psů

Psí domov Minaret
Bulhary 215
telefon: 724 231 633, 607 510 112
číslo účtu: 675650773/030
www.nunvar.sweb.cz

Klikněte pro větší obrázek RONÍK je asi pětiletý kastrovaný pejsek. Je hodný a čistotný. Čeká na laskavé slovo a pohlazení od nové paničky nebo páníčka z domku se zahrádkou. Roník nepotřebuje moc velký výběh, stačí mu malý dvorek. Není to pejsek hlídací, ale vítací.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletá kastrovaná BETYNA je kříženka německého ovčáka. Je věrná a dobře vám ohlídá dvůr i domek. Nemá rada kočky a jiné fenky. Betynka zvládá vodítko a má moc ráda dlouhé procházky.

Klikněte pro větší obrázek Asi pětiletého jack rusella teriéra FANYHO přivezl do útulku pán v tašce na kole. Prý ho našel pobíhat mezi kamióny na hlavní silnici. Fany špatně vidí na levé oko, ale není to na závadu. Miluje procházky a touží po dobrém domově u hodných lidí, kteří ho budou mít rádi a bude to jejich jediný pejsek.

Klikněte pro větší obrázek ŽOLÍČEK je kříženec jezevčíka a maltézáčka. Je mu rok a půl a je to pěkný nezbeda. S dětmi dováděl na dvorku do té doby, než se zjistilo, že maminka dětí má alergii a pejsek musel z domu. Žolíček je opravdu fajn pejsek, ale na vodítku moc nemusí, raději na volno. Pokud bude v rodině jiný pejsek, Žolíčkovi to nijak vadit nebude.

Klikněte pro větší obrázek NELINKA je dvouletá kříženka, která musela teplo domova vyměnit za útulek kvůli alergii v rodině. Nelinka to nesla moc těžce, nemohla se s tím smířit, byla smutná a nedůvěřivá. Odmítala chodit i na procházky a miska s jídlem ji také zpočátku nic neříkala. Teď už se nechá pohladit a na procházky se těší a vyžaduje je.

Klikněte pro větší obrázek BOBINA je šestiletá ovčanda bez střechy nad hlavou. Je hodná, milá, poslušná a vhodná nejlépe k domku se zahrádkou. Je výborná hlídačka, takže se s ní budete cítit opravdu v bezpečí.

Klikněte pro větší obrázek Tříletý TULÁČEK je pejsek, kterého našla jedna hodná paní v plechovém barelu. Protože však vážně onemocněla, nemůže se už pejskovi věnovat tak jako dřív. Tuláček nechce být sám doma, takže by se mu nejvíc líbilo u starších lidí, kteří by se ho s láskou ujali. Tuláček je velmi mazlivý a poslušný.

Klikněte pro větší obrázek Kočička PRINCEZNA, její tři koťata a další čtyři koťata ve stáří tří měsíců a výše. Jsou veselá, hravá a moc by si zasloužila dobré domovy. Určitě si vyberete. Mají se čile k světu.

Stopáž14 minut
Rok výroby 2012
 P ST