Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Zdeněk Srstka

Obsah dílu

Přehrát vše

Parazoo Vlašim

Po několikaměsíční rekonstrukci se v Podblanickém excentru nově otevírá expozice Záchranné stanice pro živočichy ČSOP Vlašim nazvaná Parazoo. Termín je to přesný, neboť se jedná o chov zvířat z přírody České republiky, která se pro trvalé následky po nejrůznějších zraněních nemohou vrátit zpět do volné přírody. Cílem tohoto projektu je seznámit veřejnost s příběhy zvířat a ukázat, že se v nejednom případě dalo poranění zabránit. Přijďte navštívit Parazoo osobně a naučte se, jak zraňování zvířat předcházet. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří žijí na druhé straně naší republiky – Zdeněk Srstka vám návštěvu rád umožní prostřednictvím pořadu Chcete mě?

Více informací na: www.csopvlasim.cz

Miniseriál s Natašou Velenskou z pražské zoo: „Jako ta zvířata?“

Tentokrát se dozvíme, zda je pravdivé pořekado slétají se jako supi na mršinu.

Nabídka psů

Psí domov Minaret
Bulhary 215
telefon: 724 231 633, 607 510 112
číslo účtu: 675650773/030
www.nunvar.sweb.cz

Klikněte pro větší obrázekRONÍK je asi pětiletý kastrovaný pejsek. Je hodný a čistotný. Čeká na laskavé slovo a pohlazení od nové paničky nebo páníčka z domku se zahrádkou. Roník nepotřebuje moc velký výběh, stačí mu malý dvorek. Není to pejsek hlídací, ale vítací.

Klikněte pro větší obrázekDvouletá kastrovaná BETYNA je kříženka německého ovčáka. Je věrná a dobře vám ohlídá dvůr i domek. Nemá rada kočky a jiné fenky. Betynka zvládá vodítko a má moc ráda dlouhé procházky.

Klikněte pro větší obrázekAsi pětiletého jack rusella teriéra FANYHO přivezl do útulku pán v tašce na kole. Prý ho našel pobíhat mezi kamióny na hlavní silnici. Fany špatně vidí na levé oko, ale není to na závadu. Miluje procházky a touží po dobrém domově u hodných lidí, kteří ho budou mít rádi a bude to jejich jediný pejsek.

Klikněte pro větší obrázekŽOLÍČEK je kříženec jezevčíka a maltézáčka. Je mu rok a půl a je to pěkný nezbeda. S dětmi dováděl na dvorku do té doby, než se zjistilo, že maminka dětí má alergii a pejsek musel z domu. Žolíček je opravdu fajn pejsek, ale na vodítku moc nemusí, raději na volno. Pokud bude v rodině jiný pejsek, Žolíčkovi to nijak vadit nebude.

Klikněte pro větší obrázekNELINKA je dvouletá kříženka, která musela teplo domova vyměnit za útulek kvůli alergii v rodině. Nelinka to nesla moc těžce, nemohla se s tím smířit, byla smutná a nedůvěřivá. Odmítala chodit i na procházky a miska s jídlem ji také zpočátku nic neříkala. Teď už se nechá pohladit a na procházky se těší a vyžaduje je.

Klikněte pro větší obrázekBOBINA je šestiletá ovčanda bez střechy nad hlavou. Je hodná, milá, poslušná a vhodná nejlépe k domku se zahrádkou. Je výborná hlídačka, takže se s ní budete cítit opravdu v bezpečí.

Klikněte pro větší obrázekTříletý TULÁČEK je pejsek, kterého našla jedna hodná paní v plechovém barelu. Protože však vážně onemocněla, nemůže se už pejskovi věnovat tak jako dřív. Tuláček nechce být sám doma, takže by se mu nejvíc líbilo u starších lidí, kteří by se ho s láskou ujali. Tuláček je velmi mazlivý a poslušný.

Klikněte pro větší obrázekKočička PRINCEZNA, její tři koťata a další čtyři koťata ve stáří tří měsíců a výše. Jsou veselá, hravá a moc by si zasloužila dobré domovy. Určitě si vyberete. Mají se čile k světu.

Stopáž14 minut
Rok výroby 2012
 P ST