Nabídka pejsků

Psí útulek Maršovice
Maršovice 107, okres Benešov
telefon: 728 613 618 nebo 775 268 225
číslo účtu: 51–448 410 02 67 / 0100
www.utulek-marsovice.estranky.cz

Klikněte pro větší obrázek MÍŠA je desetiletý kříženec německého ovčáka. Je opravdu moc hodný. Je to pejsek s velkým srdcem. Tohoto psího stařečka mají v útulku moc rádi a věří, že se podaří pro Míšu najít někoho, kdo by mu dopřál dožít v milém a láskyplném prostředí. Nejlépe v domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek TÝNA. Pětiletá kříženka ridgebacka. Tahle fenečka upoutá nejen elegantním zjevem, ale i velmi milou a přívětivou povahou. Je nekonfliktní, přizpůsobivá a přátelská. Týna bude bezva kamarádka pro hodné páníčky.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý ROBÍK je kříženec střední velikosti, ale obrovského elánu. Miluje dlouhé procházky, na kterých čmuchá o sto šest a nejraději by sledoval každou stopu. Robík je s lidmi kamarád, ostatní pejsky toleruje. Byl by vhodný k někomu, kdo má domeček se zahradou nebo dvorečkem. Ale pozor! Robík rád prožene slepice.

Klikněte pro větší obrázek Asi osmiletý kříženec DAJÁNEK přišel do útulku po úmrtí milované paničky. Má začínající šedý zákal, ale Dajánkovi to vůbec nevadí. Je velmi hodný, klidný a mazlivý. Na vodítku chodí vzorně. Byt ani zahradu neničí a je velmi čistotný. Dajánek by byl vděčný za domov u hodných starších lidí.

Klikněte pro větší obrázek Tříletý ŠIMON je velmi temperamentní pes, a proto by byl ideálním partnerem k někomu, kdo má také rád dlouhé procházky a víkendové výlety. Šimon je bystrý, vstřícný a rychle se učí, takže by se klidně hodil i na nějaký psí sport.

Klikněte pro větší obrázek Milý, vychovaný a klidný pejsek – to je PUŇŤA. Moc se těší na procházky se svou novou paničkou nebo páníčkem. Na vodítku umí, netahá. Punťa se nehodí do rodiny s malými dětmi, ale u staršího člověka by se mu moc líbilo. Jo, a je mu pět let.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec huskyho slyší na jméno DŽUDY. Než přišel do útulku udělal asi nějakou špatnou zkušenost s lidmi, protože se velmi bál. Teď už se ale Džudy „otrkal“ a je z něj mazel a velmi vděčný pejsek. Je veselý, ve společnosti lidí i ostatních pejsků je mu dobře a moc se těší na nový domov. No a protože je to husky, musí nová panička nebo páníček počítat s tím, že tenhle druh pejska potřebuje dostatek pohybu.

Klikněte pro větší obrázek BENNYMU tady říkají rarášek, protože s ním šijou všichni čerti. Je to dvouletý kříženec, plný temperamentu, veselý a hravý. Potřebuje si osvojit správné psí chování, ale laskavou cestou! No a dostatek zábavy a zaměstnání je samozřejmostí. Beny by byl ideální na psí sporty – třeba agility. Na ostatní pejsky si troufá, ale k lidem je velmi přátelský a mazlivý.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2011
 P ST