Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše
Klikněte pro větší obrázekKdyž před časem začala Nadace pro adopci chrtů z irských závodišť dovážet do ČR vysloužilé psí závodníky, jen málo lidí věřilo, že tato snaha přetrvá jeden či dva transporty. V druhé půlce září však dorazí už pátá skupina zachráněných zvířat, která by bez zájmu dobrých lidí čekala jistá smrt. Stále se hlásí noví zájemci. Seznámíme vás proto s několika majiteli bývalých dostihových zvířat a budeme mluvit především o jejich zkušenostech se začleňováním chrtů do rodinného života.
Klikněte pro větší obrázekV další reportáži vás zavedeme do těhotenské poradny. Na brněnské veterinární klinice čekají zajímavé informace pro majitele březích fenek nebo koček.
Seriál o kočičích plemenech pokračuje dílem o orientálních kočkách.
Nabídka pejsků je tentokrát z útulku Psí domov, Řepnice u Litoměřic
Tel.: 416 746 104, 602 893 442
Číslo účtu: 174 136 370/0300
Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec teriéra ROBIN je moc pěkný psí kluk. Má dobrou, veselou a optimistickou povahu a užijete si s ním spoustu legrace. Je rozený aportér a míčkem na hraní mu uděláte velkou radost.
Klikněte pro větší obrázek BROK je moudrý a poslušný šestiletý jezevčík. Ví už o životě s lidmi své, přesto však nezatrpkl a je stále milý a kamarádský. Hodí se i ke starším lidem, kteří ocení, jak je Brok čistotný a vychovaný.
Klikněte pro větší obrázek Za devítiletého křížence LUMPÍKA se moc přimlouváme. Jeho panička těžce onemocněla a už se nemůže o pejska postarat. Lumpík je milý, věrný a moc hodný pes. Udělá novému majiteli ještě spoustu radosti.
Klikněte pro větší obrázek Moc pěkné křížence špice KETY jsou dva roky a věřte, že jde o velmi hodnou a vychovanou psí dámu. Je čistotná a potrpí si na pořádek a disciplínu.
Klikněte pro větší obrázek Její o trochu menší sestřička ŤAPKA je na Kety velice závislá a tak hledáme hodné lidi, kteří by doma našli místo pro obě fenky. Ťapka je stejně milá, čistotná a vychovaná jako její sestřička.
Klikněte pro větší obrázek BERA je pětiletá kříženka knírače. Do útulku se dostala vyhublá a zanedbaná. Teď už je zase v pořádku a moc ráda předvádí, jak výborná je hlídačka. Bera je hodná, přítulná a učenlivá. Zaslouží si život v dobré rodině.
Klikněte pro větší obrázek Asi dvouletá fenka staforda BARYNA je hodná, poslušná a výborně hlídá. Je čistotná a hodí se do bytu i k rodinnému domku. Hledáme pro ni zkušeného chovatele a milovníka tohoto plemene.
Klikněte pro větší obrázek RÉZA je rok stará kříženka se všemi vlastnostmi odrostlého štěněte. Je veselá, zvědavá a hravá. Pokud jí vlídným způsobem přiučíte dobrým psím móresům, vyroste z ní skvělý hlídač i kamarád celé rodiny.
Stopáž14 minut
Rok výroby 2008
 P ST 4:3