Nabídka kočiček z domácího depozita O.S. Další šance Mochov

Telefon: 733 653 114
Číslo účtu: 236 897 918/0300

Klikněte pro větší obrázekDevítiměsíční kocourek Oliver je velmi mazlivý vůdce zdejší smečky. Má pověst nejchytřejšího kotěte, které kdy v depozitu pobývalo. Oliver má moc rád lidi a bez pusy na dobrou noc nedokáže usnout.

Klikněte pro větší obrázekKocouru Puntíkovi je deset měsíců. Jde o nadšeného cestovatele a pilného průzkumníka, zvídavého a velmi vynalézavého. Z Puntíka zřejmě vyroste poměrně mohutný kocour. Potřebuje kolem sebe další zvířata, samotu a nudu nemá moc rád.

Klikněte pro větší obrázekDevítiměsíční černý Egon byl zpočátku plaché a ustrašené zvířátko. Dnes však lidskou společnost aktivně vyhledává a stal se z něho vyhlášený mazel. Je velmi chytrý a specializuje se na krádeže piškotů z psích misek. Piškoty jsou prostě jeho vášeň a dokáže jich spořádat pěknou porci.

Klikněte pro větší obrázekKulatá tlamička a mohutné tělo devítiměsíčního Kevina ukazuje na britské předky. I když se moc rád mazlí, v lidské náruči se necítí bezpečně. S pohlazením za ním musíte prostě na zem. Je velmi čistotný.

Klikněte pro větší obrázekČernobílé Žofince je osm měsíců. Na rozdíl od kocourů jde o rozvážnou a elegantní kočičí dámu, která hemžení kolem sebe pozoruje s patřičným nadhledem. Ráda pečuje o slabší jedince. Moc ráda se mazlí.

Klikněte pro větší obrázekTaké kočce Montaně je osm měsíců. Je velice plachá. Když už se konečně nechá chytit, hlazení a mazlení si docela užívá. Má klidnou, rozvážnou povahu. Kočičí hry kolem sebe raději zamyšleně pozoruje, než by se k nim sama přidala.

Klikněte pro větší obrázekMontanin osmiměsíční bratr se jmenuje Chicago. Pokud se pro něho rozhodnete, pořídíte si ovšem velikého krasavce a elegána. Je to osobnost a mazlení s lidmi příliš nevyhledává. Nechybí však nikde, kde se děje nějaká kočičí lotrovina.

Klikněte pro větší obrázekStejně odtažitý je devítiměsíční zrzavý Spencer. Je divoký, samostatný a málo kontaktní. Udělal však jistý pokrok – před lidmi už se neschovává. Žádné chování a muchlování nikomu netrpí, občas se však nechá alespoň pohladit.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2011
 P ST